P0

Verslas

Prie buvusių universiteto pastatų Minijos gatvėje – pustrečio šimto vietų parkingai (10)

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-05-02


Klaipėdos universiteto (KU) nenaudojamą pastatų kompleksą Minijos g. 153, kur anksčiau buvo įsikūręs Socialinių mokslų fakultetas, už 1,73 mln. eurų įsigijusios UAB „Maksilika“ užsakymu čia projektuojamos dvi pravažiavimais sujungtos aikštelės automobiliams statyti. Projektinius pasiūlymus parengė UAB „MAK GROUP“.

Vienoje aikštelėje planuojam įrengti 155 vietų, kitoje – 99 vietas automobiliams. 43 vietos bus skirtos elektromobiliams. Įvažiavimai į sklypą numatomi atskiru projektu, numatant trūkstamas šaligatvio dalis iki įvažų. Į aikšteles numatyti du įvažiavimai/išvažiavimai. Vienas iš Kalnupės, kitas – iš Nidos gatvės.

Projektuotojų nuotr.

Nuo sklypo ribos iki gyvenamųjų daugiabučių pastatų Nidos g. 13 ir Kalnupės g. 2 yra 29 metrų atstumas.

Nuo Minijos g. 157 namo iki automobilių aikštelės ribos yra 9 m atstumas, todėl arčiausiai pastato langų numatytos elektromobilių stovėjimo vietos, iki kitų vietų išlaikomas 14,5 m atstumas.

Pernai vasarą dienraštis „Vakarų ekspresas” skelbė, kad šiame komplekse UAB „Maksimilika“ planuoja įkurdinti privatų vaikų darželį, senelių namus, sporto klubą.

Viešas projekto svarstymas vyks nuotoliniu būdu gegužės 17-ąją, 17 val. Susipažinti su projektiniais pasiūlymais galima Herkaus Manto g. 11-12 darbo dienomis darbo valandomis iš anksto susitarus tel. 8 686 07289 arba internetinėje svetainėje www.klaipeda.lt/pp


  Verslo straipsnių visus kompas

  2022-05-02

  10 komentarai “Prie buvusių universiteto pastatų Minijos gatvėje – pustrečio šimto vietų parkingai”

  1. AvatarVladas (IP: 212.165.108.173)

   Grazi aplinka,stadionas,grazus butu parkas vietoi jusu metalo lauzo!!!

  2. AvatarRegina (IP: 86.100.13.28)

   Prasta idėja. Kaina 1,73 mln eurų sumokės savininkas, kad įrengtų automobilių aikštelę?! Tikrai ne tam perka. Tai kas cia laikys tuos auto, kokia tai būtų auksinė kaina, kad savininkui dar ir įrengimas apsimokėtų?! NENAIKINKIT STADIONO! Juk skelbėt ir gyrėtės, kad Klaipėda sporto miestas. ir…

  3. AvatarAntanas (IP: 86.100.89.111)

   Ar tai bus vietoje esamo stadiono, kuriuo naudojosi visas mikrorajonas? Gera dovana gyventojams. Kažkaip keistai sveikatą saugome, ypač jaunimo. Prie “Žemynos” gimnazijos stadiono tvoros pastatė automobilių plovyklą. Vos pasisuka vėjas ir sportuojantys vaikai kvėpuoja automobilių šampūnų garais. Ir tuos leidimus pasirašė galimai vaikų turintys tėvai, bet jų vaikai galimai mokosi kitur. Pasirašiusieji tokius leidimus turėtų žinoti, kad Dievas vienus baudžia nueidamas, kitus pareidamas. Tikiu, kad tokios piktadarystės Dievas neatleis. Jei būna pietų vėjas, tai plovyklos dvokas pasiekia net esamus Miško kvartalo namus, o jei vėjas priešingas, tai pasportavę vaikai kvepia automobilių šampūnais , nes tų garų prisikvėpuoja. Šita istorija nesudomino nei vienos tarnybos. Ar gali būti didesnis nusikaltimas už jaunimo nuodijimą? Statybos eigoje bandėme tą klausimą kelti, sulaukėme grasinimų: tylėkite, nes pasigailėsite.

   • AvatarViola Aušra (IP: 78.58.46.163)

    Sutinku, tai didžiausia klaida, niekaip nesuvokiamas, bet deja esamas faktas – plovykla prie stadiono, patiems tenka sportuot, tai vėjas ne tik kvapus, bet realiai net fiziškai vandens lašelius neša su visa automobiliams skirta chemija

  4. AvatarHusky (IP: 84.15.185.237)

   Mažiau keiksmų,įsiskaitykite į tekstą ar su suvokimu prastai? Dėl intelekto nesugadintų pradubliuosiu kam aikštelė reikalinga bus!
   “Pernai vasarą dienraštis „Vakarų ekspresas” skelbė, kad šiame komplekse UAB „Maksimilika“ planuoja įkurdinti privatų vaikų darželį, senelių namus, sporto klubą.” GAL DABAR AIŠKIAU,tamsuoliai

   • Avatarmemel (IP: 88.119.128.78)

    Keista, kad fakultetui užteko stovėjimo vietos, o darželiui ne.

  5. AvatarAnti Grigeo (IP: 86.100.9.235)

   Nx ten ta aikštelė reikalinga?

  6. Avatarmemel (IP: 88.119.128.78)

   Ta vieta būtu buvusi puiki skverui, kurio Žvejybos Uoste labai trūksta. Vietoj to atsiras asfalto dikynė. Idomu, kur Puteikienė su savo draugeliais?

   • AvatarAnonimas (IP: 78.61.175.206)

    Puteikiene kalba apie gatvių pavadinimų keitimus.

   • Avatarto memel (IP: 82.135.193.221)

    tai reikėjo nusipirkti pastatą aukcione ir paraką padaryti

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt