P0

Regionas

Šilutės turizmo informacijos centras kviečia gidus į nemokamą seminarą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-05-02


Šilutės turizmo informacijos centras gegužės 5-ąją, 15 val., kviečia dalyvauti nemokamame seminare gidams. Seminaro metu bus nagrinėjamos dvi temos – profesinė etika gido darbe bei Prūsijos ir Mažosios Lietuvos išskirtinumas.

Klaipėdos valstybinės kolegijos lektorė, gidė Laurencija Budrytė-Ausiejienė skaitys pranešimą „Gidas, kurį atsiminsiu ilgai… Profesinė etika gido darbe”. Kartu su lektore seminaro dalyviai kurs profesionalaus gido portretą, analizuos praktinius gido darbo etikos aspektus ir
pasirengimą kiekvienai unikaliai ekskursijai. Taip pat bus ieškoma atsakymų į klausimus: Kaip konstruoti pasakojimą skirtingų tautybių/amžiaus turistams? Ką reiškia svetingumas gido darbe? Kokių temų rekomenduojama vengti ekskursijose ir kt.

Šilutės turizmo informacijos centro direktorė, gidė Agnė Abramovičienė gidus kvies bendrai diskusijai tema „Prūsija, Mažoji Lietuva ir jos gyventojai“. Pranešimo metu bus pristatoma iš žemėlapių jau dingusios Prūsijos valstybės istorija nuo ankstyviausių laikų iki jos gyvavimo pabaigos. Taip pat – Mažoji Lietuva kaip istorinė Prūsijos valstybės dalis ir kaip dabartinės Lietuvos etnografinis regionas. Su seminaro dalyviais bus aptariama ne tik istorija, bet ir šio krašto kultūra, jo gyventojų specifika bei savita etninę grupę – lietuvininkus.

Seminaras vyks Šilutės turizmo informacijos centre, Lietuvininkų g. 4, Šilutė. Seminaro trukmė – ~ 3 val. Norintieji dalyvauti seminare kviečiame registruotis el. paštu info@siluteinfo.lt arba telefonu +370 633 34418.


  2022-05-02

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt