P0

Sportas

Į vasarą riedės kartu su ekstremalais iš Latvijos

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-05-02


Trečius metus Klaipėdoje vyksiantis ir jau tradicija tapęs festivalis „Riedam į vasarą“ šiemet bus kitoks – organizatoriai pranešė, kad šįkart vyks ne tik Klaipėdos MTB varžybos profesionalams ir mėgėjams, įvairios estafečių rungtys, bet ir planuojama vasaros užimtumo mugė bei įvairių kitų atrakcijų.

Festivalis tradiciškai vyks paskutinį pavasario sekmadienį – gegužės 29 dieną Klaipėdos vasaros koncertų estradoje.

Organizatoriai šiemet ruošia išskirtinę programą – jiems pavyko pasikviesti garsiąją „GreenTrials“ ekstremalų dviratininkų šou komandą iš Latvijos.

Prieš kelerius metus „Lietuvos talentų“ scenoje pasirodę vyrukai iš Latvijos su dviračiais atliko tokius triukus, kurie atėmė žadą publikai ir sužavėjo teisėjus.

Festivalio „Riedam į vasarą“ metu klaipėdiečiai ir svečiai kraują kaitinančius Rygos ekstremalų triukus Klaipėdos vasaros koncertų estradoje galės išvysti iš arti.

„Mums įvairūs renginiai ir sporto festivaliai – nėra naujiena. Jų Latvijoje, Lietuvoje ir įvairiose užsienio šalyse esame surengę jau arti tūkstančio. Į Klaipėdą šįkart atvyksime keturiese, pasistatysime rampą ir bandysime sužavėti publiką su skirtingų rūšių dviračiais“, – pranešime cituojamas  „GreenTrials“ ekstremalų dviratininkų komandos vadovas Janis Lacis.

Jis su bičiuliais ruošia 40 minučių išskirtinę programą – „BMX freestyle“, „BMX flatland“ ir „Bike trials“ su lietuviškai ir angliškai programą paįvairinančiu MC balsu.

Renginio organizatoriai – Klaipėdos miesto lengvosios atletikos mokykla, Klaipėdos miesto savivaldybė, DSK „Velostreet“, Būrelių ir užimtumo mugė „Z vaikai“.


  2022-05-02

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt