P0

Spyglys

Gal tas milijonas dar ir nepasibaigė?* (1)

Spyglys
2022-05-03


Nekantrūs žmonės piktinasi, kad labai jau lėtai statoma ta naujoji mokykla Senvagės gatvėje. Esą kokį statybininką čia pamatyti yra tas pats, kas adatą šieno kupetoje rasti.

O pašaipūnai dar ir tyčiojasi – matyt, sako, baigiasi tas milijonas eurų, kurį Klaipėdos savivaldybė statybininkams skyrė papildomai. Tuoj paprašys dar kokių trijų…

Tačiau Spyglys autoritetingai pareiškia: geri vyrai, gerai dirba. Šiomis dienomis labai gražų geltoną kraną į tas nepabaigimas statybas atsivežė.

Pinigų papildomų, žinoma, dar prašys, bet per 100 metų tikrai pastatys. Tiktai kiti statybininkai, nes su šitais, ko gero, sutartis gali būti nutraukta.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-05-03

  Vienas komentaras apie “Gal tas milijonas dar ir nepasibaigė?*”

  1. Avataridomu (IP: 84.15.184.107)

   Gal dar spyglys galėtų pasidomėt, Simonaitytės skvero remonto darbais. viską išgriovė tvorom aptvėrė ir išvažiavo

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt