Kviečia teikti paraiškas knygos apie Imanuelį Kantą leidybos konkursui

Kultūra
Avatar photoAtvira Klaipėda
2022-05-03

Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešoji biblioteka kviečia dalyvauti knygos apie filosofą Imanuelį Kantą leidybos konkurse.

Konkurso tikslas – išleisti pasakojamojo biografinio žanro knygą apie visame pasaulyje žinomą XVIII a. mąstytoją, vokiečių klasikinės filosofijos pradininką I. Kantą (1724–1804).

Leidybos konkursui reikia užpildyti patvirtintos formos paraišką, kurioje pateikiama: autoriaus prisistatymas; patirtis kūrybos ir leidybos srityje; motyvai, kodėl pasirinkta rašyti apie Imanuelį Kantą; teksto ištrauka (0,5 aut. l. – 20 000 spaudos ženklų) arba viso rankraščio kopija; anotacija bei detalus turinys su atskirų jo dalių aprašymu. Paraiškas gali teikti fiziniai ir juridiniai asmenys. Jos priimamos iki šių metų spalio 31 dienos.

Konkursui pateikti paraišką galima šiais būdais: siųsti paštu, adresu Turgaus g. 8, LT-91247, Klaipėda; siųsti elektroniniu paštu bibliogr@biblioteka.lt arba pristatyti į bibliotekos Suaugusiųjų aptarnavimo ir informacijos skyrių (Turgaus g. 8, Klaipėda).

Paraiškas vertins Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos vadovo įsakymu patvirtinta komisija, o nugalėtojo lauks 3000 eurų premija. Premijos steigėjas – kultūros mecenatas Rimantas Cibauskas. Knygą išleisti numatoma iki 2023 m. gruodžio 31 d.

Visi su konkursu susiję dokumentai bei informacija skelbiama I. Kanto viešosios bibliotekos tinklapyje www.biblioteka.lt. Į klausimus atsakoma tel. (8 46) 448336 arba el. p. bibliogr@biblioteka.lt.

Žymos: | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Miestas, Svarbu

Nelegali Rimanto Cibausko tvora: Statybų inspekcijai – teismo niuksas 

Pirmos instancijos teismas konstatavo, kad pati Valstybinės teritorijų planavimo ir statybų inspekcija (VTPSI) inspekcija turi ne tik teisę, bet ir ...
2024-05-13
Skaityti daugiau

Kultūra

Klaipėdos biblioteka įvertinta už inovacijas

Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešajai bibliotekai įteiktas Lietuvos savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacijos (LSVBA) apdovanojimas „Inovacijų biblioteka 2023“. LSVBA Viešųjų ...
2024-05-10
Skaityti daugiau

Fotoreportažai, Kultūra, Svarbu

Paaiškėjo rekordinio knygų konkurso nugalėtojai

Antradienio vakarą Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos „Kauno Atžalyno“ padalinyje vykusio renginio metu buvo paskelbti jau 18-ojo, rekordiniu ...
2024-04-30
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This