P0

Miestas

Pristatys naują Klaipėdos vizualinį identitetą (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-05-03


VšĮ „Klaipėda ID“ ir Klaipėdos savivaldybės administracija gegužės 10-ąją, 11 val., kviečia į naujojo Klaipėdos miesto vizualinio identiteto pristatymą Kultūros fabriko kino salėje.

„Miesto vizualinis identitetas – sudėtingas projektas, kurio metu reikėjo suderinti labai daug skirtingų interesų. Viešasis sektorius ir privatus sektorius, verslas ir gyventojai, pramonė ir turizmas, jaunimas ir garbaus amžiaus sulaukę miestiečiai – visi nori jaustis miesto dalimi. Todėl vietoje naujų ženklų kūrimo teko ieškoti vienijančių simbolių, atsispirti nuo to, kas buvo koduojama Klaipėdos istorijoje“, – pranešime cituojamas „Klaipėda ID“ rinkodaros vadovas Girmantas Neniškis.

Pasiruošimas projektui vyko daugiau nei metus, o kūrybos procesas prasidėjo 2021 metų rudenį. Keliais įtraukimo etapais procese dalyvavo skirtingos bendruomenės. Teigiama, kad kokybinėje apklausoje lietuvių, anglų ir rusų kalbomis sudalyvavo beveik 1 iš 100 klaipėdiečių. Taip pat buvo rengiamos kūrybinės dirbtuvės su kultūros, švietimo ir sporto, verslo ir turizmo sektorių bei miesto bendruomenių atstovais.

Kūrybiniame etape projekto organizatorius konsultavo Lietuvos marketingo asociacijos profesionalai, dizaino ir prekių ženklų ekspertai, į procesą buvo įsitraukusios ir su miesto renginiais bei rinkodara dirbančios organizacijos. Įtraukimo sesijas organizavo agentūra „Xwhy“, už kūrybinę dalį buvo atsakinga dizaino agentūra „Critical“.


  2022-05-03

  Vienas komentaras apie “Pristatys naują Klaipėdos vizualinį identitetą”

  1. AvatarC7 (IP: 88.119.136.4)

   Kas iš visų tų logotipų ir identitetų jei jie Klaipėdoje nenaudojami? Vienintelis iš didžiųjų miestas, kuris savo interneto svetainėje naudoja kažkokį mitinį savivaldybės administracijos ženklą, vietoje patvirinto miesto logotipo?
   Ar teko matyti tuos logotipus ant savivaldybės įstaigų dokumentų, stenduose, šventėse, ant kiekvieno ženklo kaip Vilniuje? Nėra.
   Bus pristatytas dar vienas “vizualinis identitetas” bet kol kas panašu, kad jis vėl tik nuguls stačiuose.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt