P0

Regionas

Šilutėje kruvinas konfliktas baigėsi savižudybe (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-05-03


Policija praneša, kad naktį į pirmadienį, apie 1.50 val., Šilutėje, Cintjoniškių gatvėje, namuose, konflikto metu, vyriškis statybiniu peiliuku sužalojo 48-erių moterį, kuri buvo paguldyta į Klaipėdos ligoninę.

Apie 3.30 val. Ramunių gatvėje esančiame garaže buvo rastas moters sužalojimu įtarto pasikorusio vyro kūnas be išorinių smurto žymių.

Pradėti ikiteisminiai tyrimai ir dėl smurto prieš artimą giminaitį, ir dėl mirties priežasties nustatymo.

Klaipėdoje įsikūrusi „Vilties linija“ visą parą teikia emocinę pagalbą suaugusiesiems nemokamu telefonu 116123. Jaunimo linija taip pat veikia visą parą – tel. 8 800 28888.


  2022-05-03

  Vienas komentaras apie “Šilutėje kruvinas konfliktas baigėsi savižudybe”

  1. AvatarKlaipēdietē (IP: 82.145.209.113)

   Nemulkinkite žmonių savo sukurtom psichologinēm linijom,kam jos reikalingos ,nebent pinigams kažkam plauti.Matyt tas kas jas kūrē nesusidūrē su realia grēsme gyvybei.Kai dēl kai kuriu priežasčiu ,grēs grēsmē tu netik nespēsi telefonas susirast,bet mintis tavo galvoje ar išgyvensi.Daugiau susikalbējimo tam tikru darbuotojiu ,tam tikrose institucijuose,realios pagalbos ,o ne telefoninēs ,kurios niekam nereikia.Naivu ,tas kas telefonu galvoja gali padēti ,neduok dieve tokio dalyko ,bet jei dēl kažkokiu priežasčiu,susidurs su grēsme gyvybei,tada gal supras ką tas žmogus išgyvena kaip jam padēti.Mažiau popierizmo,normalesniu įstatymu ir realios pagalbos,nepopierinēs dēl skaičiaus ataskaituose reikia.Tikros,greitos pagalbos reikia ne tik minutēs,sekundēs svarbios tada yra.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt