P0

Regionas

Vogto dyzelino realizuoti nespėjo

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-05-04


Policija praneša, kad penktadienį Klaipėdos rajone užfiksuotos trys dyzelinio vagystės buvo išaiškintos dar iki nukentėjusieji parašė pareiškimus.

Penktadienį, apie 7.24 val. buvo pranešta, kad iš įmonei priklausančios savaeigės gręžimo mašinos SR35T, stovėjusios neaptvertoje statybų aikštelėje Radailiuose, buvo pavogta apie 230 litrų dyzelinio kuro. Žala – apie 420 eurų. Iš kitai įmonei priklausančios šiame kaime stovėjusio ekskavatoriaus JCB buvo pavogta apie 150 l dyzelinio kuro ir sugadintas kuro bako dangtelis. Žala įvertinta 460 eurų.

O Trušelių kaime iš įmonėms priklausančių dviejų ekskavatorių, stovėjusių statybos objekte, kuro bakų pavogta buvo 350 l dyzelinio kuro ir keturios talpos, kuriose buvo dar apie 120 l dyzelino.

Anot policijos, tai buvo ne pirmos kuro vagystės, įvykdytos Klaipėdos rajone per pastaruosius du mėnesius. Jas aiškindamiesi pareigūnai penktadienį paryčiais Mazūriškių kaime, miškelyje prie vandens telkinio, sulaikė du 34-erių ir 43-iejų metų amžiaus vyrus. Prie jų buvo rasta apie 700 l galimai vogto dyzelinio kuro. Vyrai sulaikyti ir uždaryti į areštinę.

Anksčiau už panašaus pobūdžio nusikaltimus teistiems vyras pareikšti įtarimai dėl septynių kuro vagysčių, įvykdytų Klaipėdos rajone.
Griežčiausia įtariamiesiems gresianti bausmė yra iki trejų metų nelaisvės.


  2022-05-04

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt