P0

Miestas

Ukrainiečių vaikams – dienos stovykla arenoje

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-05-04


„Švyturio“ arenoje gegužės 7-ąją, nuo 12 iki 17 val.,bus surengta dienos stovykla, kurioje tikimasi sulaukti apie 1500 ukrainiečių vaikų su mamomis.

„Panašaus pobūdžio stovyklos su dideliu pasisekimu jau vyksta Vilniuje ir Kaune. Nutarėme surengti ir Klaipėdoje. Džiaugiamės, kad žmonių gerumas ir atsakomybė nesibaigia, kad per labai trumpą laiką prie būsimo renginio jau prisidėjo daugybė įmonių, savanorių ir kitų organizacijų, parėmusių ne tik finansiškai, bet ir savo idėjomis, darbais, gaminiais, produktais“, – pranešime cituojamas vienas iš renginio organizatorių, prodiuseris Gintaras Bendžius.

Dienos stovykloje vaikų laukia pačios įvairiausios veiklos: rankdarbiai, šachmatai, video dirbtuvė, grimo workshopas, inkilų gamyba, eksperimentinio kūrybinio mąstymo laboratorija, bus daug kino, animatoriai, sporto užsiėmimai, robotų kovos, šokiai, koncertuos laisvalaikio centrų kolektyvai, veiks būgnų pamokėlė, DJ-ėjų mokykla, bus vaišės.

Renginys ukrainiečių vaikams, šeimos nariams – nemokamas. Į jį kviečiami visi Klaipėdos krašte gyvenantys Ukrainos vaikai su lydinčiais asmenimis.

Registruotis į renginį galima čia: https://ukrainiankids.lt/lt/dienos-stovyklos arba užsiregistruoti atvykus į renginį.

Kadangi renginyje tikimasi gausaus būrio žmonių, vis dar telkiamos savanorių pajėgos. Norintieji prisidėti prie savanorystės turėtų rašyti el. paštu: jucass.deividas@gmail.com ir nurodyti savo vardą, kontaktus, bei laiką, kurį gali skirti savanorystei.

Dienos stovyklos vaikų žaidimų kampeliui renkami žaislai. Galintieji prisidėti žaislais iki penktadienio, gegužės 6 d., 18 val., turėtų pristatyti juos į Pagalbos ukrainiečiams centrą Klaipėdoje (Audros g. 17, Melnragė).


  2022-05-04

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt