P0

Uostas ir jūra

Vokietijos verslą kvies dalyvauti Klaipėdos uosto pietinės dalies plėtros projekte

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-05-04


Susisiekimo ministras Marius Skuodis trečiadienį išvyko į Vokietiją, kur su šios šalies federaliniu transporto ministru Volkeriu Wissingu, Hamburgo ekonomikos ir inovacijų ministru Michaeliu Westhagemannu bei kitais aukštais pareigūnais aptars glaudesnio bendradarbiavimo galimybes jūrų ir geležinkelių transporto bei logistikos srityse galimybes, lankysis Hamburgo ir Liubeko jūrų uostuose.

Anot Susisiekimo ministerijos, vizito metu ministras kartu su Klaipėdos uosto, „Lietuvos geležinkelių“, vežėjų asociacijų vadovais kvies Vokietijos įmones dalyvauti Klaipėdos uosto pietinės dalies plėtros ir vėjo jėgainių parko šalia Klaipėdos projektuose, didinti krovinių gabenimo geležinkeliais srautus.

Siekdami sustiprinti ryšius tarp uostų, pasidalinti patirtimi plėtojant jūrų infrastruktūrą ir įgyvendinant bendrus projektus, Klaipėdos ir Hamburgo jūrų uostų vadovai Hamburge pasirašys bendradarbiavimo memorandumą.

„Vokietija yra ypač svarbi Lietuvos partnerė, su kuria siekiame gerinti susisiekimą visų rūšių transportu. Dedame pastangas dar labiau diversifikuoti krovinių srautus ir plėtoti karinio mobilumo jungtis Lietuvoje, todėl plečiame ryšius su didžiaisiais Vokietijos jūrų uostais, taip pat ieškome sprendimų, didinančių gabenimus geležinkeliais Vakarų kryptimi“, – cituojamas M. Skuodis.


  2022-05-04

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt