P0

Spyglys

Į „Svirpliuką” atskrido pirmoji kregždė*

Spyglys
2022-05-05


Spyglio agentams pavyko pastebėti, kaip į vargšo vaikų lopšelio-darželio „Svirpliukas” kiemą ketvirtadienio rytą sunkiai, bet vis dėlto buvo įstumtas ekskavatorius. Gal gale prasidės remonto darbai? Juk net ir nevykstant darbams jie pabrango 400 000 eurų.

Spyglys mąsto filosofiškai: gavę beveik 3 milijonų vertės kontraktą UAB „Statmax“, veikianti jungtinėje veikloje su UAB „Autentė“, galų gale suveikė ekskavatorių! Vis šis tas.

Puikus dvejų metų su Klaipėdos miesto savivaldybe bendros veikos rezultatas! Nors… Nors išties, ten net ne ekskavatorius, o mažas ekskavatoriukas. Kaip kregždutė. Valdžioje esančių konservatorių simbolis.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-05-05

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt