P0

Sveikata

Ligoninei padovanojo inkstų terapijos aparatus (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-05-06


Jungtinių Amerikos Valstijų Chargé d’affaires Tamir Waser simboliškai perdavė Klaipėdos universiteto ligoninei humanitarinę paramą – du inkstų terapijos apratus (CRTM), kurie prisidės prie inkstų ligomis sergančių pacientų gydymo. Perduotos paramos vertė – 45 792 JAV dolerių.

„Man labai malonu šiandien būti su Jumis ir pristatyti šią paramą, kurią teikia JAV gynybos departamentas ir JAV kariuomenė Europoje. Ši parama, kuri yra įvertinta per 45 tūkstančiai JAV dolerių yra ženklas, kad bendradarbiavimas tarp JAV ir Lietuvos apima daug sričių. Ir nors pirminė mintis buvo skirti šią paramą kovoje su pandemija, manau kad šie aparatai bus pritaikyti ir jūsų kasdieninėje veikloje. Turiu pripažinti, kad mūsų parama yra abipusė, kadangi Lietuva yra suteikusi paramą Pensilvanijos valstijai, kai ši kovojo su pandemija. Mūsų bendradarbiavimas siekia visus Lietuvos regionus“, – spaudos konferencijoje sakė Tamir Waser.

Ši pagalba finansuojama per JAV gynybos departamentą ir JAV vadavietę Europoje, yra dalis JAV pastangų paremti Europos sąjungininkus ir partnerius. Iki šiol per programą jau paaukota įrangos už daugiau nei 21 mln. JAV dolerių.


  2022-05-06

  Vienas komentaras apie “Ligoninei padovanojo inkstų terapijos aparatus”

  1. AvatarGerai (IP: 90.131.33.175)

   Gerai, geras poelgis, tik kažkaip nelabai skleidžia tokius dalykus žiniasklaida ir soc tinklai

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt