P0

Spyglys

Mano, kad sakuros paslėps darbų broką Dangės skvere* (2)

Spyglys
2022-05-06


Spyglys mano, jog meras Vytautas Grubliauskas ir jo subyrėjusi rinkimų komanda labai ilgai atidėliojo Dangės skvero atidarymo ceremoniją todėl, kad laukė, kol sakuros pražydės.

Logika labai paprasta: ateis miestelėnai, žiū – sakuros žydi. Kad puls visi fotografuoti, selfintis! Niekam tas betoninis skveras, o juo labiau jame pridarytos žioplos klaidos, nerūpės. Nes nepamatys. Ką bekalbėti apie nueinančių politikų kalbas – nesiklausys…

O gaila. Pamatytų, kaip vienas vietos universiteto profesorius slapčia žydrai melsva taškuota nosine bando nuvalyti savo raštuose ant marmuro ir metalo pridarytas klaidas…

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.
 


  2022-05-06

  2 komentarai “Mano, kad sakuros paslėps darbų broką Dangės skvere*”

  1. AvatarO (IP: 88.119.156.187)

   ką Grubliauskui daugiau daryti? Va, net fontaną per facebuką paleido. Juostelių karpyti jau sarmata rodytis. O šiaip tai už tokį “skverą” ir ištratintą 12 mln. eurų miesto tarybai (ir merui) derėtų rimtai už klyno paimti S.Budiną ir R.Zulcą. Per viešą susirinkimą visi susirinkę sakė, kad tokių nesąmonių nedarytų. Budinas iš gausiai susirinkusių miestiečių šaipėsi ir savo kvaila šypsenėle vaipėsi. Europą grasinosi nustebinsiąs. Dabar turim ką turim. Sakūros nužydės ir selfinimuisi turėsim skverą su gausiom iliustracijomis vadovėliams kaip nereikia miesto skverų daryti.

   • AvatarTeks priprast (IP: 90.131.37.166)

    Pinigai nuplauti ir nekvepia! O prie broko priprasim! Juolab kad Plungės lagūnai dar disenis kąsnis duotas apžiot- visas Skulptūrų parkas apsitvertas.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt