P0

Miestas, Svarbu

Šiaurinė miesto dalis kelias dienas liks be karšto vandens (4)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-05-08


„Klaipėdos energija” praneša, kad gegužės 9-13 dienomis vyks hidrauliniai šilumos vamzdynų bandymai – padidintu slėgiu bus bandomi šilumos tinklai, esantys į šiaurę nuo Kauno gatvės ir sklypuose Šilutės pl. 17A, 19, 19C, 27, 29 bei Sandėlių g. 16.

Hidraulinių bandymų metu vartotojams nebus tiekiama šilumos energija karštam vandeniui ruošti, todėl rekomenduojama užsukti buto įvadinį karšto vandens ventilį, kad už šaltą vandenį nereikėtų mokėti kaip už karštą.

Vartotojams Jaunystės g., Ragainės g. ir Liepų g. 83 šilumos energijos tiekimas karšto vandens gamybai nebus nutrauktas.

Gegužės 9 dieną šilumos ūkio eksploatuotojai privalo užaklinti pastatų vidaus šildymo sistemas nuo termofikacinio vandens pusės.

Gegužės 11 dieną nuo 12 val. pastatų šilumos ūkį eksploatuojančios bendrovės šilumos įvaduose turi nuimti akles ir paruošti vandens pašildymo įrenginius.

Gegužės 11–13 dienomis po šilumos tinklų hidraulinio bandymo ir remonto darbų šilumos tiekimas karšto vandens ruošimui bus atnaujintas.

Vartotojai, kurių pastatams dėl defektų šilumos trasose nebus pajungtas šilumos tiekimas, bus informuoti papildomai.


  2022-05-08

  4 komentarai “Šiaurinė miesto dalis kelias dienas liks be karšto vandens”

  1. AvatarPensininkas. (IP: 78.61.100.125)

   Ko zyziate, Ukrainos žmonės namų neturi, o čia tris dienas kojas su šaltų vandenių nusiplaut reikės. Pasijunkit čainiką ir turėsit šilto vandens, bėda mat ….

  2. AvatarKristina (IP: 37.0.221.59)

   Tikiuosi trečiadienį vanduo jau atsiras. Tikrai daug nepatogumų sukelia šilto vandens nebuvimas.

  3. AvatarPatikslinimas ir klausimas (IP: 86.100.178.161)

   Ne kelias dienas, o visas penkias, kas moka skaičiuoti- nuo pirmadienio, 9 d. iki penktadienio, 13 d. Kam padisrja- gal iki ketvirtadienio. Pavadinimu bandoma sumenkinti šį nemalonų reiškinį, kai namie ir lauke šalta, o nusiprausti negali. Kodėl šiaurinė dalis visada kenčia pirma, per šaltį, lietų(bus) ir šalnas? Varomas copy/paste, esą viešbučių klientai neturi to pajusti. Bet viešbučiai jau įsirengė vandens šildymui reikalingus prietaisus! Tai gal užteks gyventi pagal paprotinę teisę?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt