P0

Regionas, Svarbu

Gytis Paškevičius Nidos šlovės take išliks? (3)

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-05-09


Neringos miesto savivaldybė balandžio 8 d. pasirašė sutartį su Svajūnu Jurkumi dėl Šlovės tako atnaujinimo ir naujų rankų įspaudų sukūrimo. Kartu bus atnaujintas ir dainininko Gyčio Paškevičiaus delno įspaudas, nors Arūnas Valinskas, buvęs Seimo pirmininkas, pramogų pasaulio veikėjas, pranašavo, kad šio įspaudo Šlovės take nebeliks.

Pagamintas naujas delno įspaudas

Prie pasirašytos sutarties pridėtoje techninėje specifikacijoje nurodyta atnaujinti 11 asmenų delnų įspaudus Šlovės take, tarp jų – ir G. Paškevičiaus. Pagal sutartį, darbai turėjo būti atlikti iki balandžio 30 dienos.

Neringos miesto savivaldybės meras Darius Jasaitis „Atvirai Klaipėdai” sakė, kad visi rankų įspaudai atnaujinti iki nurodytos datos. Tarp jų – ir G. Paškevičiaus. Atnaujinimui jie buvo laikinai išimti iš alėjos.

„Atnaujinti tai atnaujins, bet ar gulės sandėlyje, ar grįš į Šlovės taką – klausimas yra atviras”, –  filosofiškai samprotavo meras.

Tuo metu Neringos miesto tarybos narys Dovydas Mikelis yra viešai retoriškai samprotavęs, ar niekam nekyla klausimų, kodėl pats A. Valinskas įsigijo vilą Turkijos okupuotoje Kipro dalyje.  

Neringos šlovės take jau yra 11 Lietuvos dainininkų ir kitų atlikėjų rankų įspaudai – nuo Vytauto Kernagio iki Arūno Valinsko. Per daugelį metų alėjos būklė labai suprastėjo, pastabas reiškia ir turistai.

Jau yra pagaminti ir dar 5 rankų įspaudai (Nijolės Tallat-Kelpšaitės, Nijolės Ščiukaitės, Viktoro Malinausko, Simono Donskovo, Kosto Smorigino), tad norima ir juos sumontuoti ant jau įrengtų pagrindų.

Be to, savivaldybė norėtų, kad būti atliktas dar trijų naujų rankų įspaudų modeliavimas vašku, liejimas, bronzinių lakštų su tekstais gamyba ir sumontavimas ant įrengtų pagrindų. Kas tie trys asmenys, kurių rankų įspaudai bus gaminami, neskelbiama. Lakšto, ant kurio komponuojami rankų įspaudai, yra 50 cm ilgio ir 50 cm pločio.


  2022-05-09

  3 komentarai “Gytis Paškevičius Nidos šlovės take išliks?”

  1. AvatarAha :))) (IP: 90.131.35.157)

   Psichopatryjotai norėtų pasaulį valdyti ? 🙂 Gera žinoti jog dar yra adekvačiai mąstančių 😀 ” valdykite ” palatoje 😀😀

  2. AvatarTaip (IP: 88.119.136.56)

   Tam paškevčiui gal putinas kur nors antspaudą uždės, reikia pasiūsti jį į kremlių !

  3. AvatarRamass (IP: 78.57.146.158)

   Tai dar SEL’o antspaudą įdėkit. Ir Rebelheart nūdvasos . Rašistų gynėjui Mikeliui ,tai dūšią paglostytu. Kaip ten visus Nidoje iš tų šiltų kabinetų reikia purtyti , kaip obuolius.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt