P0

Kultūra

Kviečia į ukrainiečių bendrystės vakarą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-05-09


Gegužės 11-ąją, trečiadienį, 17. val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje (Turgaus g. 8) vyks ukrainiečių bendrystės vakaras, kurio metu bus atidaryta dailininkės iš Ukrainos Natalijos Didenko parodos „Gyvenimo siluetai“, gros smuikininkė Viktorija Heinrichs.

Renginio metu turėsite galimybę pasimokyti kurti vytinankos technika.

„Šiuo metu dėl Ukrainoje vykstančio karo gyvenu Lietuvoje, Klaipėdoje. Mane priglaudė lietuvių šeima – neįtikėtino gerumo žmonės. Jų, ir daugelio kitų lietuvių, kurie man padeda dėka aš galiu tęsti menininkės veiklą, – pasakoja parodos autorė. – Kurdama naudoju vytinanką – siluetų išpjaustymo iš popieriaus techniką. Juodai baltos istorijos apie meilę, šokį ir džiaugsmą – tai pagrindinės mano kūrybos temos. Savo darbuose aš ieškau gyvenimo ir sielos buvimo žemėje prasmės. Lietuvos žemėje tikiuosi sutikti tuos, kurie įvertins ir supras mano darbus…“.

Iki gegužės 20 d. įsigiję parodoje eksponuojamų darbų paremsite dailininkę iš Ukrainos.


  2022-05-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt