P0

Kriminalai ir nelaimės

Darbo vietoje – vyro savižudybė? (atnaujinta) (5)

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2022-05-11


Vienoje iš uosto įmonių antradienio popietę nutiko nelaimė.

Policijos suvestinėje teigiama, jog apie 16.35 val. Pilies g. esančios įmonės teritorijoje, darbo vietoje, buvo rastas mirusio 50-mečio vyro kūnas. Pranešama, jog ant kūno akivaizdžių smurto žymių neaptikta.

Paaiškėjo, jog vyriškis gyvenimą greičiausiai baigė pats – jis rastas pasikoręs.

Tai „Atvirai Klaipėdai” patvirtino Valstybinės darbo inspekcijos Klaipėdos teritorinio skyriaus vedėjas Vytautas Ročys.

„Mes informaciją vakar vakare gavome iš policijos. Mes gavome informaciją, kad jis pasikorė. Policijos čia daugiau reikalas aiškintis, kodėl jis darbo vietoje tai atliko, dėl kokių priežasčių. Bet ir mes bet kokiu atveju šitą įvykį turėsim tirti, nes darbo vietoje įvyko [nelaimė]”, – sakė V. Ročys.

Jo teigimu, iš pačios įmonės kol kas Darbo inspekcija negavo pranešimo apie nelaimingą atsitikimą.

Jį gavus, inspektoriai imsis tyrimo, patikrins, ar įmonėje tinkamai laikomasi darbo saugos taisyklių, tačiau mirties priežastį turės nustatyti policija.

„Bet šituo momentu policija pirmu smuiku groja, kadangi pirminė informacija yra, kad pasikorė, ne nukrito ar dar kažkas ten atsitiko”, – komentavo inspekcijos vadovas.

Klaipėdoje įsikūrusi „Vilties linija“ visą parą teikia emocinę pagalbą suaugusiesiems nemokamu telefonu 116123. Jaunimo linija taip pat veikia visą parą – tel. 8 800 28888.


  2022-05-11

  5 komentarai “Darbo vietoje – vyro savižudybė? (atnaujinta)”

  1. AvatarNe klaipėdietė (IP: 188.69.210.120)

   brangieji žmonės, gal galit susilaikyti nuo tokių komentarų, turėkit nors kiek proto, jei nėra pagarbos ar užuojatos…

  2. AvatarKlaipēdietē (IP: 82.145.211.2)

   Ne giminaičiai kaip kažkas rašo ,o apsimestiniai netikri bičiuliai,arba gerai atidirbe savo taktika aferistai įtrauke žmogu į kokias nesamones ,privedē iki baisios tragedijos.Kad išējusio žmogaus siela ilsētusi šventoj ramybēje,užuojauta artimiem.

  3. AvatarKlaipēdietē (IP: 82.145.211.70)

   Visu pirma didelē užuojauta artimiem.Joks tyrimas šito išējusio,mirusio žmogaus neprikels.Dēl ko įvyko toks baisus nutikimas ,žino tik į amžinybe išējes .Gal žmogus apgaule buvo įveltas į kokias pinkles kokių aferistu ,gal neišgyveno kokio baīsaus nutikimo,gal kažkas jam grasino dēl to gal pakēlē ranka prieš save.Gal pasirinko pats išējima,kad kiti to nepadarytu,galbūt buvo grēsmē gyvybei dēl kažkokių priežasčių ,niekas to nežino,juk mires žmogus to nebepapasakos,išējimo tiesa neaiški.Ira lietuvoje daug tarnybu,bet juose ten dirbančių kartais susikalbējimo nēra.Kai tikrai iškyla grēsmē žmogaus gyvybei dēl kai kurių priežasčių ,kuriu tu negali pakeisti,turi bēgti pats ko tuoliau.Niekas tau nepadēs,tik artimi gali tau padēti ir tave apsaugoti,daugiau niekas tai tiesa.Biurokratijos daug bet pagalbos realios jokios.Tavo gyvybē ,tai tavo reikalas,niekam niekas nerūpi tai tiesa.

  4. AvatarDalia (IP: 78.63.173.20)

   Galima pakeisti žodį “pasikoręs”į “išejo”.Àčiū.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt