P0

Švietimas

„Erasmus+“ programos dalyviams klaipėdiečiai pasakojo ir apie Gitaną Nausėdą, ir apie Moniką Liu (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-05-11


Gegužės pirmąją savaitę profesinėje mokykloje Artos mieste, Graikijoje, įvyko paskutinis „Erasmus+“ programos „Strengthening self-esteem and developing key students’ competences through their personal development” dalyvių susitikimas.

Organizatorių nuotr.

Klaipėdos Baltijos gimnazija buvo šio projekto partnerė kartu su kitomis mokyklomis iš Graikijos, Lenkijos, Ispanijos bei Portugalijos.

Paskutiniajame susitikime dalyvavo keturi gimnazistai Eva, Auksė, Martynas ir Paulius, lydimi mokytojos D. Elertienės ir bibliotekininkės L. Lakickienės.

Švietimo vidus

Susitikimo tema buvo skirta autoritetams. Baltijos gimnazistai pasirinko pristatyti Klaipėdoje gimusius šalies prezidentą Gitaną Nausėdą, tenisininką Edą Butvilą, klaipėdietį skulptorių Sergejų Plotnikovą ir dainininkus Moniką Liu (Liubinaitę) bei Deivį (Devidą Norvilą).

Projekto dalyviams šeimininkai organizavo daugybę kultūrinių, pažintinių išvykų – į Pavlos Vrelis graikų istorijos muziejų, Perama uolą, Ioanninos ir Artos miestus, archeologinį Artos muziejų, Koronisijos salą ir kt.

„Erasmus+“ dovanoja neįkainojamą galimybę susipažinti su šalies gamta, kultūra, istorija, švietimo sistema. Tačiau vertingiausia šio projekto dovana yra pažintis su projekte dalyvaujančių šalių žmonėmis ir kartu praleistas laikas”, – teigia klaipėdiečiai.

Jie dėkoja ir organizatoriams, ir gimnazijos vadovybei už galimybę tapti „Erasmus+“ programos dalimi.


  2022-05-11

  2 komentarai “„Erasmus+“ programos dalyviams klaipėdiečiai pasakojo ir apie Gitaną Nausėdą, ir apie Moniką Liu”

  1. AvatarAs (IP: 90.131.34.228)

   Papasakokit dar apie V. Lansbergi!!!

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt