P0

Miestas

Karštą vandenį „šiauriečiams” žada trečiadienį popiet

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-05-11


AB „Klaipėdos energija“ informuoja, kad trečiadienį, gegužės 11 dienos ryte, pabaigė šiaurinės Klaipėdos miesto dalies šilumos trasų hidraulinius bandymus ir pradeda atnaujinti šilumos tiekimą.

„Vamzdynų bandymu metu pagrindinėse trasose jokių rimtų gedimų neužfiksuota. Jau šiandien šilumos tiekimą planuojame sugrąžinti didžiajai daliai šiaurinės miesto dalies vartotojų, bet pirmiausia šiluma pasieks namus, esančius arčiausiai Šilutės plento rajoninės katilinės“, – pranešime cituojamas Darius Zakarauskas, laikinasis AB „Klaipėdos energija“ Šilumos tiekimo tarnybos vadovas.

Šildymo sistemų prižiūrėtojai ir namų administratoriai kviečiami kuo skubiau paruošti namų įvadus ir įrenginius, kad gyventojai ir verslo subjektai galėtų naudotis karšto vandens paslaugomis.

Šildymo sezono metu trasose darbinis slėgis būna apie 5,5 baro. Hidraulinių bandymu metu jis padidinamas iki 16-18 barų. Taip siekiama nustatyti, ar nėra sudilusių vamzdynų vietų. Šalinant rastus gedimus vienas kitas pastatas laikinai gali būti atjungiamas nuo šildymo sistemos. Apie tokius atvejus AB „Klaipėdos energija“ iš anksto informuos pastatų savininkus ir valdytojus, taip pat ši informacija skelbiama www.klenergija.lt

Jeigu name ar biure nėra karšto vandens, apie priežastis reikėtų teirautis namo administratoriaus ir šildymo sistemų prižiūrėtojo – jie atsako už šilumos patekimą į namą. Kas aptarnauja jūsų namą, galite sužinoti https://www.klenergija.lt/gyventojams/silumos-kokybe-jusu-name/


  2022-05-11

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt