Klaipėdietė Monika Liu – „Eurovizijos” finale!

Kultūra, Svarbu

Vėlų antradienio vakarą, jau po vidurnakčio, Turine paaiškėjo, kurie I „Eurovizijos” pusfinalio dalyviai pateko į finalą.

EBU/Sarah Louise Bennett nuotr.

Tarp 10 laimingųjų – ir Lietuvos atstovė, klaipėdietė Monikos Liu. Pačios Monikos sukurta daina „Sentimentai”, kurią ji puikiai, stilingai atliko lietuvių kalba, panašu, kad patiko ir profesionalų komisijai, ir „Eurovizijos” televizijos žiūrovams. Laukti Lietuvos vardo paskelbimo teko neilgai – ji paskelbta ketvirtoji, nors finalininkai skelbiami atsitiktine tvarka.

Į finalą dar keliauja Šveicarijos, Armėnijos, Ukrainos, Nyderlandų, Moldovos, Islandijos, Graikijos, Portugalijos ir Norvegijos atstovai.

EBU/Sarah Louise Bennett nuotr.

„Tai man reiškia viską. Pirmiausia, tai daug reiškia lietuviams. Noriu, kad jie didžiuotųsi savo kalba. Daug žmonių sakė, kad neturėčiau vykti į „Euroviziją“ su lietuviška daina, nes jos niekas nesupras. Bet aš buvau tikra ir tai tik viską patvirtina. Labai didžiuojuosi”, – spaudos konferencijos metu paklausta, ką jai reiškia patekti į „Eurovizijos“ finalą su lietuviška daina, sakė Monika Liu.

66-osios „Eurovizijos” II pusfinalis vyks ketvirtadienį, gegužės 12 d., finalas – šeštadienį, gegužės 14-ąją. Ištraukus burtus paaiškėjo, kad Monika pasirodys antrojoje jo dalyje.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

ELTA, Fotoreportažai

Lietuvai „Eurovizijoje“ šiais metais atstovaus Silvester Belt

68-ajame „Eurovizijos“ dainų konkurse Švedijoje gegužę Lietuvai atstovaus atlikėjas Silvester Belt su daina „Luktelk“. Tai paaiškėjo šeštadienio vakarą Klaipėdoje, „Švyturio“ ...
2024-02-18
Skaityti daugiau

Spyglys

Geografijos ir istorijos pamokėlė „Eurovizijos" rengėjams*

Spyglio bičiuliai, išvydę būsimos „Eurovizijos” finalo Klaipėdoje reklamą, griebėsi už galvų – niekaip, na, niekaip nesiseka vilniečių išmokyti pačių elementariausių ...
2024-01-26
Skaityti daugiau

Kultūra

„Eurovizijos" finalas gyvai - Klaipėdoje

EUROVIZIJA.LT finalas – tai bene svarbiausias ir žiūrimiausias muzikinis konkursas Lietuvoje. Šiais metais vasario 17 d. šis renginys sugrįžta į ...
2024-01-23
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This