P0

Kultūra, Svarbu

Klaipėdietė Monika Liu – „Eurovizijos” finale!

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-05-11


Vėlų antradienio vakarą, jau po vidurnakčio, Turine paaiškėjo, kurie I „Eurovizijos” pusfinalio dalyviai pateko į finalą.

EBU/Sarah Louise Bennett nuotr.

Tarp 10 laimingųjų – ir Lietuvos atstovė, klaipėdietė Monikos Liu. Pačios Monikos sukurta daina „Sentimentai”, kurią ji puikiai, stilingai atliko lietuvių kalba, panašu, kad patiko ir profesionalų komisijai, ir „Eurovizijos” televizijos žiūrovams. Laukti Lietuvos vardo paskelbimo teko neilgai – ji paskelbta ketvirtoji, nors finalininkai skelbiami atsitiktine tvarka.

Į finalą dar keliauja Šveicarijos, Armėnijos, Ukrainos, Nyderlandų, Moldovos, Islandijos, Graikijos, Portugalijos ir Norvegijos atstovai.

EBU/Sarah Louise Bennett nuotr.

„Tai man reiškia viską. Pirmiausia, tai daug reiškia lietuviams. Noriu, kad jie didžiuotųsi savo kalba. Daug žmonių sakė, kad neturėčiau vykti į „Euroviziją“ su lietuviška daina, nes jos niekas nesupras. Bet aš buvau tikra ir tai tik viską patvirtina. Labai didžiuojuosi”, – spaudos konferencijos metu paklausta, ką jai reiškia patekti į „Eurovizijos“ finalą su lietuviška daina, sakė Monika Liu.

66-osios „Eurovizijos” II pusfinalis vyks ketvirtadienį, gegužės 12 d., finalas – šeštadienį, gegužės 14-ąją. Ištraukus burtus paaiškėjo, kad Monika pasirodys antrojoje jo dalyje.


  2022-05-11

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt