P0

Švietimas

Klaipėdos ir Rostoko universitetų ryšiai sutvirtinti sutartimi

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-05-12


Ketvirtadienį Rostoke (Vokietija) atnaujinta Klaipėdos ir Rostoko universitetų bendradarbiavimo sutartis. Dokumentą savo parašais patvirtino abiejų šalių universitetų rektoriai prof. dr. Artūras Razbadauskas ir prof. dr. Volfgangas Šerekas (Wolfgang Schareck).

Klaipėdos universitetą (KU) ir seniausią Baltijos regione Rostoko universitetą, įsteigtą 1419 metais, sieja partnerystės aljanse EU-CONEXUS ryšiai. KU vadovų vizito į Rostoką metu suderintas ir parengtas dvišalio bendradarbiavimo dokumentas, kuriame numatyti žinių ir patirčių mainai jūrinių technologijų, inžinerijos, informacinių technologijų, politikos mokslų bei medicinos srityse.

„Rostoko universiteto vadovas – patyręs ir garsus chirurgas-transplantologas, iš kurio mokėsi ne vienas Lietuvos gydytojas. Šio vizito metu turėjome galimybę lankytis Rostoko universiteto klinikose, pamatyti naują skubios pagalbos skyrių, kuris dar tik rengiamas atidarymui ir oficialiai pradės veikti tik birželį. KU, kuris taps kuriamos Klaipėdos universiteto ligoninės steigėju, kolegų patirtys ir patarimai labai vertingi“,-  pranešime cituojamas prof. dr. A. Razbadauskas.


  2022-05-12

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt