P0

Spyglys

Klaipėdos policija „nudrožė” padangas* (1)

Spyglys
2022-05-12


Spyglys pastebi, kad mūsų angelai sargai tarnybiniais automobiliais pradėjo važiuoti lėčiau ir rečiau. Tik stoviniuoja pakelėse ir bando iš mūsų kūnų bei sielų išgauti alkoholį. O priežastis visai paprasta: pasirodo, automobilių padangos nusidėvėjo, perka naujas. Už 65 tūkstančius eurų.

Suintriguotas Spyglys išstudijavo pirkinių sąrašą ir tarp jų nerado naujų padangų motociklui. Tokiam, kokiu didžiuojasi vietos kelių komisaras Mindaugas. Jei šio „žvėriuko” padangos „nenudrožtos”, vadinasi, juo mažai važinėta. Ir atskrido Spygliui į galvą negraži mintis – ilgai blaškėsi, kol rado smegenis ir uždavė klausimą: tai gal tas labai gražus ir smarkus mocas pirktas ne pareigoms atlikti, o mergoms vilioti?

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-05-12

  Vienas komentaras apie “Klaipėdos policija „nudrožė” padangas*”

  1. AvatarO ką? (IP: 85.232.138.203)

   Mergoms juk patinka galingi ir smagūs mocai, vrum-vrumm, kai glušakas palei šikną taip smagiai pabirbina.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt