P0

Aplinkosauga

Klaipėdoje atidaryta daiktų mainų stotelė „IMK“

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-05-13


Klaipėdos regiono atliekų tvarkymo centras (KRATC) atidarė pirmąjį stacionarų dalinimosi daiktais punktą – mainų stotelę „IMK“. Joje galima nemokamai pasiimti klaipėdiečių į didžiųjų atliekų aikšteles atvežtus nebereikalingus, bet naudojimui dar tinkamus, baldus, šviestuvus, vaikišką inventorių, veidrodžius, indus, knygas.

„Daiktų keitimąsi pradėjome 2017 metais, tik iki šiol jis vyko paprasčiausiu būdu. Į KRATC didžiųjų atliekų aikšteles atvežtus gerus daiktus sandėliuodavome konteineriuose ar po atviru dangumi. Ne visi lankytojai ir suprasdavo, kad juos galima pasiimti“, – pasakojo Ramunė Šličienė, KRATC direktorės pavaduotoja.

Dabar klaipėdiečių suvežti nebereikalingi daiktai yra atrenkami, suremontuojami, atnaujinami ir pristatomi į tvarkingai įrengtą atiduotuvę Tilžės turgavietėje.

„Pasinaudoti mainų stotelės galimybėmis kviečiame ir mūsų mieste apsistojusius ukrainiečius, gal būtent čia jūsų laukia baldas ar kitas
daiktas, kurio taip trūksta įsikūrimui. Tikiu, kad ir klaipėdiečiai rodys vis daugiau entuziazmo atiduodami daiktus, juk gera jausti, kad tai, kas tau nebereikalinga, kažkam dar suteikia naudą ir džiaugsmą“, – sakė stotelėje apsilankęs Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas.

Nebereikalingus daiktus Klaipėdoje priima visos KRATC administruojamos didžiųjų atliekų aikštelės: Plienog. 13; Tilžės g. 66A. Šiaurės pr. 13. Daugiau informacijos https://kratc.lt/lt/atlieku-surinkimo-aiksteles/

Mainų stotelė „IMK“ įsikūrė Tilžės turgavietėje, administracijos pastato 1 aukšte (įėjimas nuo Tilžės g. pusės), dirbama III ir VI nuo 9 iki 16 val. Taip pat atiduodamus daiktus galima pamatyti ir rezervuoti KRATC savitarnos svetainėje https://mano.kratc.lt/exchange.


  2022-05-13

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt