P0

Verslas

„Klaipėdos naftos“ valdybos pirmininku išrinktas Edvinas Katilius

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-05-13


Valstybės valdomos suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) ir naftos terminalų operatorės AB „Klaipėdos nafta“ (KN) valdybos pirmininku išrinktas Edvinas Katilius.

E. Katilius nuo 1999 m. dirba bendrovėje „Philip Morris“, kurioje per savo ilgametę karjerą ėjo įvairias vadovaujančias pareigas ir buvo atsakingas už verslo vystymą, strateginių pokyčių valdymą, pardavimų strategiją skirtinguose bendrovės veiklos regionuose – Baltijos šalyse, Lenkijoje, Rusijoje, Šveicarijoje. Nuo 2017 m. eina PMI Global Duty Free viceprezidento pareigas.

„Kalbant apie aktualijas, bendrovės prioritetas nesikeičia – KN savo veikla ir toliau prisidės puoselėjant Lietuvos energetinę nepriklausomybę. Be to, artimuoju laikotarpiu įmonei svarbu užsitikrinti stabilų veiklos pelningumą. Kalbant apie ilgesnio laikotarpio perspektyvą, svarbiausias mūsų prioritetas yra nauja KN strategija, užtikrinant tvarų ilgalaikį bendrovės augimą. Atsižvelgiant į globaliu mastu vykstančius energetikos sektoriaus pokyčius, KN turės transformuoti savo veiklą ir rasti vietą besikeičiančioje vertės grandinėje, pasauliui ir Europai siekiant klimato neutralumo tikslų. Tikiuosi, kad būsime vieni iš lyderių šioje srityje ir galėsime svariai prisidėti Lietuvai įgyvendinant klimato kaitos įsipareigojimus“, – pranešime cituojamas E. Katilius.

Balandžio 25 d. ketverių metų kadenciją pradėjusioje valdyboje drauge su E. Katiliumi dirba dar trys nepriklausomi nariai – Jūratė Lingienė, Guy Mason ir Alfonso Morriello – ir Energetikos ministerijos deleguotas valdybos narys Karolis Švaikauskas.

Pagal KN įstatus, KN valdybą sudaro 5 nariai, įskaitant pirmininką, iš kurių ne mažiau kaip 3 nariai turi būti nepriklausomi. Valdybos narius  renka Stebėtojų taryba.


  Verslo straipsnių visus kompas

  2022-05-13

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt