P0

Regionas

Klaipėdos rajono ir Šilutės teismuose – naujos teisėjos

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-05-13


Prezidentas Gitanas Nausėda, atsižvelgdamas į Teisėjų tarybos patarimus, penktadienį pasirašė dekretą dėl dešimties teisėjų skyrimo ir priėmė jų priesaikas.

Prezidentūros nuotr.

Tarp jų Laura Kačinskienė ir Jūratė Volčkova paskirtos Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos rajono rūmų teisėjomis, o Rita Renkytė – Tauragės apylinkės teismo Šilutės rūmų teisėja.

Sveikindamas prisiekusius teisėjus, šalies vadovas pabrėžė, kad teisė ir visų lygybė prieš įstatymą yra vienos pagrindinių kolonų, į kurias remiasi demokratinė santvarka, o teisėjams tenka pareiga šį teisingumo ir teisės viršenybės lūkestį įgyvendinti. Tai ypač svarbu šiuo metu, kai Rusijos karinė agresija Ukrainoje kaip niekada ryškiai parodo skirtį tarp skrupulų neturinčios tironijos ir demokratijos.

Prezidentas išreiškė viltį, kad naujoji teisėjų karta, nestokojanti teisinio darbo patirties ir profesionalumo, laikysis aukščiausių etikos standartų ir padės atkurti visuomenės pasitikėjimą teismais.

Šalies vadovas palinkėjo prisiekusiems teisėjams niekada nepamiršti, kad jie pirmiausia dirba Lietuvos žmonėms, ir neprarasti savęs įdomiame bei iššūkių kupiname profesiniame kelyje.


  2022-05-13

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt