P0

Kriminalai ir nelaimės

Operatyviai sulaikyti žiedų vagis padėjo saugos darbuotojas (papildyta)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-05-13


Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai skelbia operatyviai išaiškinę visą padėklą aukso žiedų uostamiesčio parduotuvėje pavogusius du asmenis.

Gegužės 8 d. buvo pranešta, jog Klaipėdoje, Taikos pr. esančiame prekybos centre, atrakinus vitriną, pavogtas padėklas su 53 auksiniais žiedais. Įmonės atstovai nurodė, jog preliminari žala galėtų siekti 28 tūkst. eurų. 

Pareigūnai peržiūrėjo prekybos centro vaizdo stebėjimo kameras ir nustatė galimus įtariamuosius.

Saugos tarnybos pranešime spaudai teigiama, jog sulaikyti vagis padėjo saugos bendrovės „Eurocash1” darbuotojas Mindaugas Budvytis, kuris iš vaizdo įrašų atpažino nusikaltimu įtariamą porą uostamiesčio autobuse.  

Preliminariais duomenimis, nusikaltimą galėjo įvykdyti vyras ir moteris su kūdikiu, kurie sekmadienio rytą trumpai apsilankė Klaipėdos „Akropolyje“ ir vos po kelių minučių pasišalino. Moteris su kūdikiu vežimėlyje užkalbino juvelyrinių dirbinių pardavėją ir paprašė prieiti prie kito salelės kampo. Tuo metu per prekystalį persisvėręs vyras greitai atidarė vieną iš stalčių, ištraukė padėklą su auksiniais žiedais ir įdėjęs į tekstilinį maišą spruko link išėjimo. Tą dieną iškviestai policijai sulaikyti įtariamųjų nepavyko.

M. Budvytis įtariamuosius atpažino po paros budėjimo grįždamas namo, kai į nusikaltėlius panaši pora įlipo į maršrutinį autobusą. Sekdamas juos, saugos darbuotojas pranešė apie įtariamuosius kolegoms. Kai buvo įsitikinta, kad stebima pora turi daug panašumų su nusikaltimo vykdytojais, buvo iškviesta policija.

Pareigūnai sulaikė įtariamuosius – 33 metų užsienio šalies pilietį vyrą ir 31 metų teisėsaugai jau pažįstamą lietuvę moterį.

Vieną aukso žiedą policijos pareigūnai sulaikymo metu rado pas įtariamąją, dar 9 žiedus pareigūnai aptiko keliuose uostamiesčio lombarduose – daliai žiedų išimtos dalys ir jie priduoti kaip aukso laužas.

Pirminiais duomenimis, aukso žiedus įtariamieji galėjo realizuoti vos už 3900 eurų.

Moteriai pusę metų teks dėvėti apykoję, o vyras tris mėnesius turės praleisti už grotų.


  Straipsnio vidus 10 pastraipa kompas

  2022-05-13

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt