P0

Miestas

Prisistatys paramos fondas „Mujere”

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-05-13


Gegužės 18 d., 18 val. socialiniame klube „Raketa” paramos fondas „Mujere” organizuoja renginį – dirbtuves, kurio metu pristatys savo misiją. „Supažindinsime moteris su savirealizacijos galimybėmis, motyvuosime siekti savo tikslų, įkvėpsime mylėti save, skirti laiko sau, ieškoti savo talentų bei gebėjimų”, – rašo fondas.

Anot jo, renginio metu bus galima sužinoti kaip finansų paskirstymas šeimoje, daro įtaką tarpusavio santykiams; kaip norėti, kad norai pildytųsi; kaip ieškoti, kad atrastum savo talentus bei pašaukimą; nuo ko prasideda meilė sau.

Savo patirtimi dalinsis Vaida Saldė – skaudžių santykių centro įkūrėja, padeda moterims įveikti gyvenimo krizes; Rima Balsienė – profesionali grimerė – vizažistė, kosmetologė; Indrė Globė – autorinės transformacinės programos ir metodo „Savirealizacijos aktyvavimo sistema“ autorė, pokyčių mentorė, ICF ACC koučerė; Vita Butkevičienė – finansų planavimo praktikė.

Registracija – https://forms.gle/4gRucH1idaPQZzQz6.


  2022-05-13

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt