P0

Spyglys

Turtingiausias politikas per mažai pasiūlė* (1)

Spyglys
2022-05-13


Turtingiausiu Lietuvos politiku tituluojamas Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos narys Vidmantas Dambrauskas, net ir atleistas iš Birių krovinių terminalo vadovybės, neturi kam pinigus įsiūlyti.

Miesto Tarybos Miesto plėtros ir strateginio planavimo komiteto posėdžio metu jis net siūlėsi sumokėti, jo manymu, niekinę vietinę rinkliavą, kurią turi sumokėti Žvejų gatvės verslininkai vykstant šios gatvės kapitaliniam remontui. 

Žmogus sakėsi, iš dyko buvimo per savaitgalį apėjęs visus čia esančius barus, kavines ir restoranus. Toks auditas nustatė, kad verslas gyvena puikiai – gėrimai liejasi laisvai, valgis valgomas rimtai. Bet jei reikia, jis po kelioliką eurų tos rinkliavos už verslą vis tiek pasiryžęs padengti.

Spyglys, visad pinigų stokojantis, sako: ne tiems, Vidmantai, siūlai. Ir ne tokios „stavkės”: pasiūlytum milijoną, kitą – kaip mat paimtų. Čia, gi, strateginis komitetas, reikia mąstyti strategiškai.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-05-13

  Vienas komentaras apie “Turtingiausias politikas per mažai pasiūlė*”

  1. AvatarMokesciu inspektorius (IP: 88.118.166.87)

   Svarbiausia, kad mokescius susimoketu:)

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt