P0

Kriminalai ir nelaimės

Už svetimos mergaitės tampymą už ausų bei darbuotojos sumušimą – švelni bausmė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-05-13


Klaipėdietis nuteistas už tai, jog jį sunervinusią svetimą mergaitę tampė už ausų, o pirkėjų srautus reguliavusiai parduotuvės darbuotojai smogė į veidą.

Klaipėdos apylinkės teismas praneša, jog už šiuos nusikaltimus vyrui sėdėti neteks – jam skirta 10 mėnesių laisvės apribojimo bausmė.

Pirmasis konfliktas kilo 2021 m. rugpjūčio 7 d. vienoje uostamiesčio parduotuvėje, kurioje esą dėl to, kad mergaitė su drauge išdykavo naujame parke, vyras ją sugriebė už abiejų ausų ir jas tampė.

Be to, 2021 m. lapkričio 20 d. viešoje vietoje, prie parduotuvės Klaipėdoje, pašalinių asmenų akivaizdoje, jis smogė vieną kartą kumščiu į veido sritį pirkėjų srautus reguliuojančiai parduotuvės pamainos vadovei, padarymas nukentėjusiajai kraujosruvas veide.

Kaltinamasis teisiamojo posėdžio metu kaltu dėl abiejų nusikaltimų padarymo prisipažino visiškai. Jis teigė nemanęs, jog tai, kad mama jį vaikystėje patampydavo už ausų už blogą elgesį, yra nusikaltimas. Taip pat jis nurodė, kad esą buvo streso būsenos, todėl neva nieko neatsiminė, nors iš byloje esančio vaizdo įrašo matyti, kad parduotuvės vadovei į veidą jis smogė sąmoningai.

Teismas, skirdamas bausmę, įvertino tai, kad vyras padarė du tyčinius nesunkius nusikaltimus, jo teistumas išnykęs, jis prisipažino ir gailėjosi padaręs nusikaltimus, susitaikė su nukentėjusiąja mažamete ir jos mama, kita nukentėjusioji atsisakė civilinio ieškinio, jam nustatytas 75 proc. nedarbingumas, gauna nedideles pajamas, todėl kaltinamajam už padarytas nusikalstamas veikas paskyrė galutinę 10 mėnesių laisvės apribojimo bausmę, įpareigojant per visą bausmės laiką būti namuose nuo 22 iki 6 val., jei tai nesusiję su darbu.

Sprendimas neįsiteisėjęs, jį galima skųsti apeliacine tvarka.


  2022-05-13

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt