P0

Kriminalai ir nelaimės

Namuose – mirtinas konfliktas (3)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-05-14


Policija pranešė, kad penktadienio vakarą, apie 20.46 val., Klaipėdoje, Debreceno gatvėje, namuose kilusio konflikto metu neblaivus 36-erių vyras peiliu sužalojo du 1974 m. ir 1980 m. gimusius vyrus. Abu jie buvo paguldyti į ligoninę.

Šeštadienio rytą iš ligoninės buvo gautas pranešimas, kad apie 06.12 val. 48-erių vyras dėl patirtų sužalojimų mirė.

Įtariamasis uždarytas į areštinę.


  2022-05-14

  3 komentarai “Namuose – mirtinas konfliktas”

  1. AvatarKlaipēdietē (IP: 82.145.210.232)

   Užuojauta sužaloto žmogaus artimiem.Kai geriantis žmogus,pasiduoda netikrų draugų kompanijai artimiem sunku atitraukti taip jau yra.Kai protas nebedirba geriantis žmogus be priežasties darosi agresyvus trumpa laika ir daiktus gali palaužyt ir pasispardyt ir pasmurtaut ir pinigų prašyt arba griebt neaišku kam ir peili paimt tai tiesa ,jo prote vyksta chaosas.Jīs neatsako už savo veiksmus ir artimieji bejēgiai padēt ,jei jis jų negirdi.Todēl nutinja tokios baisios tragedijos.Galiu pacituot kai žmogus išsiblaivo,nepyk aš ne prieš tave ,man vaidenosi ,kad ji kažkas puola kažkokie velniukai ,tai žodžiai cituojami geriančio žmogaus.Artimieji bejēgiai,kai pažada nebegert,kuri laiko klauso,bet vēl pasiduoda blogēm draugams ,norēdamas linksmumo,pritapti prie jų,kad jie nesakytu po žmonos padu,nebūtu jam nuobodu.Kai nereikia jam užsidirbti ,arba sako su įgalumu niekas nepriima ir koki 10 metu tingi dirbt.Nes juk išlaiko artimieji,bet kojos girtam gerai kelnojasi ir ligų nebelieka.Geriantis žmogus tampa neadekvatus.

   • AvatarGsh (IP: 92.92.227.35)

    Pazysti ?

   • Avatarartimasis (IP: 85.255.232.60)

    Liūdniausia, kad 7 metu mergaite liko viena, be tevu. Tevas nuzudytas, o motina dingusi jau keleta metu, neaisku kur ji. O Ričardo labai gaila, nerealiai fainas žmogus buvo…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt