P0

Uostas ir jūra

Remontuos 141-ą uosto krantinę

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-05-15


Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija paskelbė krantinės Nr. 141, Minijos g. 180, kapitalinių remonto darbų viešojo pirkimo konkursą. Uosto krantinėmis Nr. 141 ir 142 naudojasi UAB Malkų įlankos terminalas.

Martyno Vainoriaus nuotr.

141-oji i krantinė yra pietiniame Malkų įlankos krašte. Artimiausia gyvenamoji aplinka yra nutolusi nuo jos apie 2,2 kilometro. Polių kalimo darbai neplanuojami. Krantinės kapitalinio remonto metu bus atliekami esamos gelžbetoninės dangos ir esamo krano kelio išmontavimo, 12 injekcinių gręžtinių polių įrengimo darbai, kurių keliamas triukšmas esą neviršys foninio triukšmo lygio.

Taip pat teigiama, kad po remonto tarša nepadidės, kad „įvykdžius projektą leistino oro, dirvožemio, vandens ir triukšmo taršos viršijimo nelaukiama.”


  2022-05-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt