P0

Miestas

Už naujas „Meridiano” bures sumokės savivaldybė

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-05-16


Miesto simboliu vadinamas burlaivis „Meridianas“ Dangės upėje netrukus pasipuoš naujomis burėmis su savivaldybės užsakyta reklama. Savivaldybė iš VšĮ Klaipėdos jūrinio miesto simbolis burlaivis „Meridianas“, vadovaujamos Aloyzo Kuzmarskio, nusipirko Klaipėdos miesto įvaizdžio viešinimo paslaugas.

Sutartis dėl šios paslaugos pasirašyta balandžio 27 dieną. Sandorio vertė – 11 999,57 Eur. Sutartyje burlaivio burės neminimos: viešasis pirkimas buvo skirtas reklaminiams tentams Klaipėdos senamiestyje, tarp Sausio 15-osios ir Danės  gatvių, bei Jono kalnelio ir Kruizinių laivų terminalo, Senosios perkėlos, įsigyti.

Tačiau VšĮ Klaipėdos jūrinio miesto simbolis burlaivis „Meridianas“ vietoj tentų pasiūlė bures. Reklamos turinį diktuos savivaldybė, o „tentai” į burlaivio stiebus turi pakilti per 4 savaites nuo sutarties pasirašymo dienos. 

„Meridiano“ pasiūlymo pavyzdžiai

Bendras jų plotas turi būti ne mažesnis, kaip 170 kv. m. Sutartyje nurodyta, kad burės plazdės iki šių metų lapkričio 1 d. Tikėtina, kad jose bus miesto jubiliejinė reklama.

Viešieji pirkimai, kurių vertė – ne didesnė nei 10 tūkst. eurų be pridėtinės vertės mokesčio, gali būti neskelbiami viešai. Pakanka apklausti kelias įmones – kokią kainą jos siūlo už darbus pagal užsakovo pateiktą techninę specifikaciją. Kurios įmonės, be tokio konkurso laimėjo, buvo apklaustos viešai skelbti nėra privaloma.

„Trečiadienį, gegužės 18 d., rengiama burių pakėlimo ceremonija nebus vienintelė šį sezoną. Klaipėdai minint 770 metų sukaktį, šiuo metu yra ruošiamas naujas burių komplektas, skirtas įamžinti šį miesto jubiliejų. Jos bus pakeltos vasarą. Tad klaipėdiečiai ir miesto svečiai šiemet turės progą net du kartus stebėti, kaip miesto simbolis skleidžia bures”, – buvo rašoma praėjusią savaitę įstaigos išplatintame pranešime spaudai.


  2022-05-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt