P0

Spyglys

Na ir atmintis mūsų deputato!* (1)

Spyglys
2022-05-18


Buvo tik 10 metų vaikigalis, o, žiūrėk, prisimena, kaip 1977 metais sovietų generalisimus Leonidas Brežnevas kalbas gromuliavo, žavisi Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos nario Vidmanto Dambrausko atmintimi šiugždančius sijonus dėvinčios gerbėjos.

Vidmantas Dambrauskas

Tokį susižavėjimą joms sužadino turtingiausio Lietuvos politiko Vidmanto prisiminimų valandėlė, surengta per Miesto plėtros ir strateginio planavimo komiteto posėdį.

1967-ųjų liepą gimęs politikas tąkart prisiminė 1977 metais įvykusį TSKP suvažiavimą. Mat pranešimas apie Klaipėdos identitetą jam pasirodė „panašus į draugo Brežnevo kalbą”.

Vidmantas tąkart guodėsi dar ir „koše galvoje”. Spyglys kategoriškai neigia košės buvimą gerbiamo Dambrausko galvoje: jei ten būtų vien košė, Brežnevo kalbų 1977 metais jis neprisimintų. Matyt, galvoje yra šio to daugiau.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-05-18

  Vienas komentaras apie “Na ir atmintis mūsų deputato!*”

  1. AvatarNieko (IP: 88.119.136.56)

   Nieko sau draugai pas miesto deputatą ?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt