P0

Politika, Svarbu

Politikai nepritaria savivaldybės įmonių ataskaitoms (3)

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-05-18


Miesto Tarybos Finansų ir ekonomikos komitetas nepritarė parengtam sprendimo projektui, kuriuo būtų patvirtintos Klaipėdos savivaldybės valdomų įmonių 2021-ųjų metinės ataskaitos ir metiniai pranešimai.

Neformali ir viešai neišsakyta priežastis – nepasitenkinimas meru ir jo sekretoriatu dėl tariamo jų kišimosi į šių įmonių veiklą. Be to, politikai vieni kitiems guodžiasi, kad „įmonės daro, ką nori”.

Formaliai komiteto narius, pasak jų, supykdė tai, kad Savivaldybės administracija visų, didelių ir mažų, įmonių – nuo pirties ar turgaus iki vandens ar šilumos tiekimo – ataskaitas pateikė svarstyti kartu, vienu sprendimo projektu. Politikai skundėsi, kad dėl to negali balsuoti prieš kurią nors jiems nepatikusią įmonės ataskaitą.

Komiteto narius stebino ir savivaldybės įmonių valdybų formavimo niuansai, apmokėjimo už darbą nepriklausomiems valdybos nariams dydžiai, valdybos posėdžių dažnių skirtumai ir panašiai.

Politikus stebino vieno įmonės valdybos posėdžio kainos skirtumai.

Kaip įprasta pastaruoju metu, posėdį vedė ne komiteto pirmininkas Aidas Kaveckis, o jo pavaduotojas Vytis Radvila.


  2022-05-18

  3 komentarai “Politikai nepritaria savivaldybės įmonių ataskaitoms”

  1. AvatarNoriu būti sekretore (IP: 90.131.38.75)

   Jei jau sekretoriatas galimai įmones miesto valdyti pradėjo…tai jau svieto pabaiga! Ar čia tie džiazo motinėlės rudnosiukai ir rudnosiukės? Įdomu kaip vyksta tas kišimasis? Čia tipo, kad meras netiesiogiai zadanijes duoda? Paaiškinti galėtų kas, gal kokią anoniminę apklausą kryžminę padaryti? Galimybių studiją užsakyti. O džiazas galimai su tuo susijęs ar nelabai? O kur galima ta sekretore įsidarbinti? Sutiksiu už dyką. Labdaros būdu. Juk galima gyventi gerai ir labai gerai ir iš surenkamos paramos? Taip ar ne? Tiesa ar melas?

   • AvatarAnonimas. (IP: 78.61.100.125)

    Nenorėk. bosas tratins iš visų galų…..

  2. AvatarBeleberda (IP: 88.119.136.56)

   Beleberda kažkokia, pasipinigavimas ir tiek, ką jie ten nutaria ponas Dievas težino ?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt