P0

Spyglys

Protu nesuvokiama* (8)

Spyglys
2022-05-19


Spyglys džiaugiasi, kad nepraėjo nė 3/4 kadencijos, kai prie miesto administracinio vairo stojo vyriausiasis transportininkas, ir savivaldybė surado sprendimą, kaip pašalinti dėl jos vardo autobusų stotelės, įrengtos pirmoje Liepų gatvės eismo juostoje, vairuotojams keliamus nepatogumus.

Tačiau kartu dygliuotasis niekaip negali suprasti, kam atėjo į galvą dėl šių permainų panaikinti dvi neįgaliesiems skirtas automobilių stovėjimo vietas, į jas perkeliant tris vėliavų stovus. Aišku, gal tuos neįgaliųjų ženklus nubraižys kitoje vietoje, bet ar tikrai vėliavų stovai svarbesni už dvi vietas automobiliams, juolab kad čia jų ir taip nuolat trūksta?

Nors užmušk jis negali patikėti, kad tai vyksta su vyriausiojo transportininko palaiminimu. Bet negi anas tiek užimtas, kad net per savo langą nebepažiūri? Ar tikrai rūpesčių tiek, kad reikia žingsniuoti namo į Zauerveino gatvę net galvos nepakeliant ir nematant tokios nesąmonės, kurios protu tikrai nesuvoksi?

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-05-19

  8 komentarai “Protu nesuvokiama*”

  1. AvatarJoris (IP: 78.56.19.8)

   O šita parkofkė palei Liepų gatvę tikrai reikalinga? Gal tikslingiau palikti tik privažiavimą prie pastatų be galimybės čia parkuotis ir apželdinti?

  2. AvatarĘžys (IP: 85.232.138.203)

   Kaip nors išgyvensim ir tai. Geriau pažiūrėkite, kokius linksmus užtvarus pastatė prie Bandužių parduotuvės, tiek keiksmų dar negirdėjau nei per šeimamaršius, nei per jedinstveninkų mitingus, va kaip.

   • AvatarAnonimas (IP: 90.131.38.19)

    Nėra ko stebėtis. Greit mokestį įves viską mieste parkavimui.

  3. Avatarnesvarbu (IP: 86.38.230.129)

   Na taip, Klaipėda tvarkosi, vydama iš miesto centro neįgaliuosius ir senjorus. Nepalikdama jiems vietos nei stovėti, nei sėdėti. Nes ant tų idiotiškų kubų /suolelių?/ gali nebent paukštis nutūpti, bet ne senjoras. Miesto moralę, sako, apsprendžia valdžios ir visuomenės požiūris į silpnesniuosius. Klaipėdai gėda turėtų būti

  4. AvatarSpygliau, (IP: 78.56.175.217)

   “Aišku, gal tuos neįgaliųjų ženklus nubraižys kitoje vietoje, bet ar tikrai vėliavų stovai svarbesni už dvi vietas automobiliams, juolab kad čia jų ir taip nuolat trūksta?”
   Ar pačiam viskas gerai? Gal taip, gal anaip, gal tas, gal anas, būktai, tatai ir t. t. ir pan… 😬 Sveikatos ir stiprybės pačiam.

  5. AvatarNa (IP: 88.119.136.56)

   Nebumbėk, Spyglį, atsipūsk prie jūros, Klaipėda tvarkosi !

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt