P0

Uostas ir jūra

Mokys rišti jūrinius mazgus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-05-20


Jau rytoj, šeštadienį, Klaipėdoje vyksiančiame Laivų parade veiks ir Jūrinių mazgų bei suvirinimo dirbtuvėlės. Jos įsikurs Klaipėdos kruizinių laivų terminale nuo 12 iki 16 val.  

Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centro pedagogai ir moksleiviai pasiryžę visus norinčius ne tik išmokyti, kaip profesionaliai rišti pagrindinius jūrinius mazgus, bet ir paaiškinti, kada ir kur juos galima tinkamai panaudoti.

„Svarbiausia yra suprasti, kad mazgas būtų ne tik patikimai užmegztas, bet ir lengvai atrišamas – tai ypač svarbu ekstremaliose situacijose, kai sprendimus turi priimti čia ir dabar. Jūrinių mazgų yra gausybė, tačiau žinoti jų visų tikrai nereikia, pakaks kelių pagrindini būdų, kurie tikrai pravers net ir buitinėse situacijose. Norint išmokti rišti jūrinius mazgus, reikia labai nedaug – tik virvės ir kantrybės“, – pranešime cituojami neįvardinti mokymo centro atstovai.

Kartu bus galima išmokti ne tik rišti jūrinius mazgus, bet ir „pasimatuoti“ suvirintojo profesiją – į Klaipėdos kruizinių laivų terminalą specialiai bus atgabentas suvirinimo simuliatorius, kuris padės suprasti, kaip vyksta suvirinimo darbai, ko reikia, norint teisingai sujungti siūles, o Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centro atstovai papasakos, kaip galima įgyti suvirintojo profesiją.


  2022-05-20

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt