P0

Spyglys

Pigiausias parkavimas – Teatro aikštėje* (1)

Spyglys
2022-05-20


Spyglys su dideliu džiugesiu praneša, kad pigiausias parkavimas Klaipėdoje yra Teatro aikštėje. Todėl ten savo mašinas statosi ne tik kokie bėduliai iš „Achemos” grupės, bet ir statybininkai savo sunkvežimius palieka.

Ką bekabėti apie vargšus vargetas – vietos restoranų lankytojus.

Visi jie krykštauja, spardo ir spjaudo stulpą, ant kurio yra ženklas, vadinamas plyta, griežtai draudžiantis į Teatro aikštę įvažiuoti.

Nes žino, kad niekas Teatro aikštėje nieko už tokius pažeidimus nebaudžia, nes Klaipėdoje nėra Kelių policijos. O du Gintarai, atsakingi už parkavimą ir rinkliavos surinkimą, irgi miega.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-05-20

  Vienas komentaras apie “Pigiausias parkavimas – Teatro aikštėje*”

  1. AvatarAnonimas (IP: 78.57.254.77)

   tai jau tikrai tik girtis ir temoka… sako nusipirko nauja prietaisa baus tuos kuriu ismetamieji vamzdžiai kelia didelį triukšmą, bet kaip raliuoja begalviai kasdien dieną ir naktį po miestą taip raliuoja. Draudžiama važiuoti tiltų gatve, tačiau varo ten visi lyg magistrale.
   Pabrangino mieste parkavimą ir gyventojams leidimų išdavimą, bet kiemai pilni mašinų dažnai svetimų bet kontrolierių kaip nematyti taip nematyti…
   Žodž moka tik šnekėti o realiai niekas nieko neveikia tik gauna alga… 🙂

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt