P0

Verslas

Prekybos centre BIG – didžiausia Lietuvoje „Sinsay“ parduotuvė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-05-20


Penktadienį prekybos centre „BIG Klaipėda“ duris atvėrė jau antroji naujo koncepto „Sinsay“ parduotuvė Lietuvoje. Šiuo metu tai didžiausia Lietuvos regiono „Sinsay“ parduotuvė, kurios plotas siekia beveik 1000 kv. m.

Aldo Kazlausko nuotr.

„Senasis „Sinsay“ formatas siekdavo iki 400 kv. m. prekybinio ploto, o šiandien prisitaikę prie klientų poreikių siūlome jiems didesnį asortimentą ir net dvigubai didesnes erdves“, – pranešime cituojamas „Sinsay“ prekės ženklo plėtros vadovas Evaldas Balčikonis.

Pirmoji „Sinsay“ parduotuvė Lietuvoje buvo atidaryta taip pat Klaipėdoje 2013 metais ir ji veikia iki šiol.

„Naujo koncepto „Sinsay“ parduotuvėje bus galima rasti ne tik drabužių ir aksesuarų moterims, vyrams ir vaikams, tačiau „Sinsay“ pasiūlą papildys interjero elementai, visa linija skirta namams bei grožio prekės makiažui ir odos priežiūrai“, – teigia UAB „LPP LITHUANIA“ generalinė direktorė Irina Gromova.

Šiuo metu UAB „LPP LITHUANIA“ valdo 24 parduotuves: 6 „Reserved“, 5 „Cropp“, 3 „House“, 4 „Mohito“ ir 6 „Sinsay“, o 2022 metais planuoja tęsti prekės ženklo „Sinsay“ plėtrą visoje Lietuvoje.


  Verslo straipsnių visus kompas

  2022-05-20

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt