P0

Fotoreportažai, Sportas, Svarbu

15-asis „Vilties bėgimas” – Klaipėdos jubiliejui

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-05-22


Sekmadienį Klaipėdoje jau 15-ąjį kartą vyko tradicinis „Vilties bėgimas“. Jame įvairiose distancijose dalyvavo nemažas būrys įvairaus amžiaus bėgimo entuziastų – profesionalų ir mėgėjų, suaugusiųjų ir vaikų. Plati ir šį sportą propaguojančiųjų geografija – be aplinkinių rajonų bėgime dalyvavo bėgikai iš Plungės, Kauno, Kėdainių, Vilniaus ir kt.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Pirmą kartą prieš 15 metų surengta bėgimo akcija turėjo tikslą surinkti lėšų onkologinių ligonių paramos centro statyboms. Jį pastačius, renginio organizatoriai – broliai pranciškonai – tradicijos neatsisakė. Dabar bėgimo metu surinktos lėšos skiriamos onkologinių ligonių reabilitacijai. Šių metų bėgimas skiriamas 770-ajam Klaipėdos gimtadieniui.

„Jubiliejaus proga Klaipėda gaus įvairių dovanų: materialių ir, žinoma, dvasinių, tarp kurių bus ir mūsiškė laiko dovana, bylojanti apie įsiklausymą, rūpestį, dėmesį, maldas ir savanorių pasiaukojančią pagalbą sergantiems onkologinėmis ligomis. Ne visos dovanos yra tikros dovanos, ne visi nusilenkimai yra pagarbos ženklai. Yra daug interesų… Bet „Vilties bėgimas“ yra visų mūsų susitikimo vieta, kurioje surandame naujas bendrystės formas”, – kalbėjo brolis Benediktas.

Bėgimo įvairiose distancijose rezultatus rasite čia.


  2022-05-22

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt