P0

Transportas

Vilties bėgimas pakoreguos eismą miesto centre

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-05-22


Gegužės 22-ąją, sekmadienį, dėl „Vilties bėgimo” keisis eismo schema miesto centre, kitaip važiuos ir viešasis transportas.

Nuo sekmadienio paryčių vyks bėgimo trasos techninio aprūpinimo darbai, tad laikinomis trasomis viešasis transportas važiuos jau nuo pat viešojo transporto darbo pradžios. Taip jis kursuos iki sekmadienio 18 valandos.

Kaip ir pernykščio „Vilties bėgimo” metu, senamiestis su Naujamiesčiu taps laisva nuo viešojo transporto sala, kurią autobusų eismas aptekės iš rytų ir vakarų. Šiaurės kryptimi tranzitas vyks per Mokyklos g. tiltą, pietų kryptimi – per Pilies tiltą. Taip važiuos 2A, 3, 4, 5, 6, 8, 14 ir 41 (pastarasis – tik reisuose per senamiestį) maršrutų autobusai bei maršrutiniai taksi M6 ir M8.

Kitaip važiuos 2 ir 17 maršrutų autobusai: nuo patvirtintos trasos į pietus jie Lietuvininkų aikštėje nusuks į Priestočio gatvę ir per Mokyklos g. tiltą grįš į įprastą trasą – ir atgal tokia pat trasa.

Nesikeičia 9-ojo maršruto trasa, tačiau važiuodami šiaurės kryptimi autobusai nestos bėgimo trasoje esančiose stotelėse.

10-asis į Liepų gatvę važiuos Bangų gatve – Mokyklos gatvės tiltu; važiuodamas pietų kryptimi į trasą Taikos prospekte grįš Mokyklos – Sausio 15-osios gatvėmis.

Į Autobusų stoties stotelę persikels 25 ir 26 maršrutų pradžia. Į įprastą trasą Liepų gatvėje šie autobusai grįš Priestočio gatve.

28-asis pietų kryptimi į trasą Taikos prospekte grįš Mokyklos – Sausio 15-osios gatvėmis, šiaurės kryptimi važiuos patvirtintu maršrutu.

Transportininkai akcentuoja, kad sekmadienį tvarkaraščiai nebebus tikslūs. Planuojant kelionę prašoma tai įsivertinti. Tikro laiko režimu autobusų eismą galima matyti https://m.stops.lt/klaipeda/#klaipeda/map

Transporto straipsnių vidus kompas

Renginio metu miesto centrą pasiekti populiariausiais autobusų maršrutais galima: važiuojant iš pietų – išlipant Turgaus arba Lietuvininkų aikštės stotelėje; važiuojant iš šiaurės – išlipant Senosios perkėlos arba Teatro stotelėje.


  2022-05-22

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt