P0

Verslas

Kalotėje – specializuota terasų parduotuvė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-05-23


Bendrovė „MDS terasos“ Kalotėje, Šalteikių gatvėje, įkūrė specializuotą prekių terasoms parduotuvę.

„MDS terasos“ vadovas Tomas Sakalauskas teigia, jog visada yra pirkėjų, kurie nori prekes pamatyti gyvai, jas pačiupinėti, pasikonsultuoti su čia dirbančiu profesionalu, palyginti produktų atspalvius ir išsirinkti tinkamiausią.

„Fizinę parduotuvę Klaipėdoje įrengėme „show-room“ principu, norėdami sudaryti sąlygas terasų savininkams kuo labiau susipažinti su mūsų produkcija. Turime įrengę demonstracinę terasinių lentų sienelę su įvairiais medienos alyvos atspalviais, tad pirkėjai gali gyvai pamatyti kaip tam tikra alyvos spalva atrodys ant pasirinktos medienos lentų”, – pranešime cituojamas T. Sakalauskas.

Šioje parduotuvėje taip pat galima rasti įvairių tipų sraigtinių polių terasos pamatams įrengti, specialios montavimo įrangos, kurią galima ne tik įsigyti, bet ir išsinuomoti, įvairios medienos lentų, lauko dailylenčių, tvirtinimo elementų, alyvos.


  Verslo straipsnių visus kompas

  2022-05-23

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt