P0

Verslas

Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai bendradarbiaus su universitetu (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-05-23


Pirmadienį Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų (KPPAR) tarybos posėdžio metu bus pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su naujuoju šios organizacijos nariu tapusiu Klaipėdos universitetu.

Anot rūmų pranešimo, sutarties tikslas – aktyvus bendradarbiavimas verslui ir mokslui svarbiose srityse, siekiant ekonominės ir socialinės Vakarų Lietuvos regiono plėtros, užtikrinant regiono verslo ir mokslo partnerystę.

Pasirašydamos šią sutartį, šalys siekia glaudžių mokslo ir studijų, pramonės ir verslo institucijų ryšių, skatinti tarpusavio bendradarbiavimą bei išsilavinimo atitikimą darbo rinkos poreikiams.

Sutartimi rūmai įsipareigoja kartu dalyvauti tarptautiniuose projektuose, siekiant inovatyvaus, jauno verslo plėtros, remiant mažų ir vidutinių įmonių plėtrą, skatinant jaunimo verslumą, teikti pasiūlymus apie darbo rinkos, darbuotojų perkvalifikavimo poreikį, prisidėti organizuojant studentų praktiką ir praktinių darbų atlikimą rūmų kompanijose. Universitetas įsipareigoja kviesti rūmų narius dalyvauti akademinėje veikloje: dėstyti, dalyvauti komisijose, vertinti darbus. Taip pat – teikti visokeriopą pagalbą rūmams ir jų narių atstovams ieškant jaunų specialistų: teikti informaciją studentams apie karjeros ir praktikos galimybes rūmų narių įmonėse, rekomenduoti gabiausius studentus, organizuoti studentų susitikimus su rūmų narių atstovais.

KPPAR yra didžiausia verslo savivaldos organizacija Vakarų Lietuvoje, siekianti verslo plėtros Klaipėdos ir Tauragės apskrityse bei šiuo metu vienijanti 250 narių, tarp kurių – didžiausios regiono įmonės bei vidutinio ir smulkaus verslo atstovai.


  2022-05-23

  Vienas komentaras apie “Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai bendradarbiaus su universitetu”

  1. AvatarTrolis (IP: 88.119.136.56)

   O ką iki šiol nebendradarbiavo, tai ką jie visą tą laiką iš vis veikė, išskyrus nario mokesčio rinkimą ?

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt