P0

Transportas

Nuo birželio 3-iosios sugrįš „Pajūrio ekspresas“

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-05-23


Keleivių vežimo traukiniais bendrovė „LTG Link“ jau šeštą sezoną pradės vykdyti keliones į šalies pajūrio kurortus. Pirmieji „Pajūrio ekspreso“ reisai startuos birželio 3 d. ir bus vykdomi iki rugpjūčio 28 d. Šiemet keleiviai jungtiniais reisais iš Vilniaus šiuolaikiškais traukiniais ir specialiais autobusais galės vykti į Palangą, Nidą, Preilą, Pervalką ir Juodkrantę.

Keliaujantys į Palangą iš traukinio į specialų autobusą persės Kretingos geležinkelio stotyje, į Neringos kurortus – Klaipėdos geležinkelio stotyje.

Atšaukus beveik visus COVID-19 ribojimus, kaukių dėvėjimas traukiniuose tapo tik rekomenduojamas, juose taip pat vėl bus galima užsisakyti užkandžių ir gėrimų. Į šių traukinių bilieto kainą įskaičiuoti kelionės traukiniu, autobusu, keltu bei ekologijos mokesčiai Neringoje. Teigiama, kad kelionės metu mažųjų keleivių lauks pramogos ir žaidimai, bus galima naudotis nemokamu Wi-Fi interneto ryšiu ar įkrauti įrenginius.

Traukiniai iš Vilniaus į pajūrio kurortus išvyks penktadieniais 16.11 val. ir šeštadieniais 9.04 val. Penktadienį keleiviai Palangą pasieks 20.30 val., Nidą – 22.30 val., o išvykstantys šeštadienio rytą – atitinkamai 13.25 ir 15.10 val. Kelionės atgal bus vykdomos sekmadieniais: iš Nidos – 16.05 val., iš Palangos – 18.25 val. Traukinys į Vilnių sugrįš apie 23 val.

Antra klase pirmyn-atgal iš Vilniaus į Palangą bus galima nukeliauti už 48,17 Eur, o į Nidą – už 50,12 Eur. 10 proc. nuolaida bus taikoma trims ar didesnėmis kompanijomis keliaujantiems asmenims, o studentai, kaip visuomet, galės keliauti su 50 proc. nuolaida.


  2022-05-23

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt