P0

Regionas

Palanga prieš rinkimus reklamuosis dešimčia videofilmų

Artūras Šulcas

Artūras Šulcas
2022-05-23


Palangos savivaldybė iki kitų metų pavasario, kuomet vyks rinkimai į savivaldybės tarybą, nori apsirūpinti reklaminiais videofilmais. Tikimasi, kad iki to laiko bus sukurta nuo 8 iki 10 „įvaizdinių” videofilmų.

Nuo 3 iki 5 minučių trukmės filmukais bus reklamuojamos savivaldybės pasiekimai švietimo, socialinės rūpybos ir sveikatos paslaugų srityse. Visi videofilmai turi būti sukurti vienodu stiliumi, jiems kurti „naudojami šiuolaikiški, inovatyvūs metodai ir priemonės”. Filmų scenarijai – derinami su savivaldybe.

Kurorto valdžia planuoja šis reklamos kūrimui išleisti 20 tūkstančių eurų. Kur tie videofilmai bus demonstruojami, viešai neskelbiama. Tačiau nurodoma, kad savivaldybės pritarimą jų turiniui privalau gauti „iki programavimo, testavimo ir integracijos į platformas bei internetinius puslapius”.


  2022-05-23

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt