P0

Spyglys

Vidmantą Dambrauską braukia iš Antikorupcijos komisijos* (4)

Spyglys
2022-05-23


Spyglys didžiai nustebo, sužinojęs, kad mūsų visų mylimą ir gerbiamą deputatą Vidmantą Dambrauską artimiausio Klaipėdos miesto tarybos posėdžio metu ruošiamasi  išmesti iš Antikorupcijos komisijos narių.

Vidmantas Dambrauskas 

Iš ko ko, o iš iš Sauliaus Budino, šios komisijos pirmininko, Spyglys šito nesitikėjo. Budinas, buvęs Savivaldybės administracijos direktorius, dabar – Antikorupcijos komisijos pirmininkas, siūlo išmesti Vidmantą už… nuolatinį nedalyvavimą komisijos posėdžiuose!

Maža to, Arvydas Vaitkus (kartu abu su valstiečiais į politiką ėjo) negina Dambrausko, savo rėmėjo, o į jo vietą siūlo niekuo dėtą Andziulį. Gerai dar, kad ne Kindziulį… 

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-05-23

  4 komentarai “Vidmantą Dambrauską braukia iš Antikorupcijos komisijos*”

  1. AvatarCituoju (IP: 78.62.148.252)

   „Įrašė mane ten žinodami mano nuostatą – niekada neimituoti darbo. VSD, STT kovoja su korupcija ir niekaip jos nenugali, o čia susirinksime diletantai ir padarysime kažką reikšmingo. Juokas. Atleiskite, gerbiami rinkėjai, bet be manęs“, – pernai savo atsiskaityme už metų darbą tvirtino V.Dambrauskas.

  2. AvatarLabiau keista (IP: 88.119.156.187)

   , kad Spyglys dar stebisi. Ta komisija ir ypač jos PIRMININKAS tam ir reikalinga, kad nenagrinėtų to ko nereikia. Pvz.: Sąjūdžio parkas, naujoji mokykla, naujas daugiabutis II Melnragėje, Atgimimo aikštė ir parkingas, Dangės skveras, Bastionų tiltas, tramvajų studija, miesto, uosto bendrieji planai ir t.t.. Tikrai keista, kad tokiam informuotam Spygliui dar keista.

  3. AvatarMArijus (IP: 85.232.128.55)

   Ar save gerbiantis žmogus dalyvautų Antikorupciniuose posėdžiuose, jei komisijos pirmininkas pats ilgametis Liberalas Saulius Budinas 😀

  4. AvatarOho (IP: 88.119.136.56)

   Kaip nugalėsi korupciją, jei į posėdžius nevaikštai !

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt