P0

Verslas

Atnaujintas „Klaipėdos vandens“ savitarnos portalas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-05-24


Uostamiesčio savivaldybės valdoma AB „Klaipėdos vanduo“ praneša, jog atnaujinimo daugiau nei dešimtmetį tarnavusią savitarnos svetainę – naujas jos adresas https://savitarna.vanduo.lt.

„Nuo šiol klientai elektroninėje erdvėje galės atnaujinti kontaktinius duomenis, deklaruoti rodmenis ir svarbiausia tiesiogiai, vos vienu
mygtuku, apmokėti sąskaitas. Tai padės klientams sutaupyti laiką, o naudojimasis yra itin paprastas. Be to, ateityje planuojame išplėsti savitarnos portalo galimybes ir klientams pasiūlyti užsakomų paslaugų teikimą neišėjus iš namų, o jas užsisakius savitarnos portale“, – pranešime cituojama bendrovės „Klaipėdos vanduo“ Klientų aptarnavimo departamento direktorė Dovilė Kozlovienė.

„Klaipėdos vanduo“ kas mėnesį klientams išsiunčia per 53 tūkstančius popierinių sąskaitų. Tam sunaudojama 639 tūkstančiai popieriaus lapų arba kitaip tariant, daugiau nei 3 tonas popieriaus kasmet.

Jei klientai naudojasi „Viena sąskaita“ paslaugomis, jie irgi gali jungtis prie naujosios „Klaipėdos vanduo“ savitarnos ir matyti mokėjimo duomenis, tačiau atlikti mokėjimus už paslaugas galima tik atsisakius „Vienos sąskaitos“ paslaugų.

Kaip prisijungti prie savitarnos portalo, deklaruoti rodmenis, apmokėti sąskaitas ar pasikeisti kontaktinę informaciją, galima rasti bendrovės „Klaipėdos vanduo“ Youtube kanale ar interneto svetainėje www.vanduo.lt


  Verslo straipsnių visus kompas

  2022-05-24

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt