P0

Spyglys

Patapo nelegalia lobiste?* (2)

Spyglys
2022-05-24


„Liberalų sąjūdžio XIV suvažiavime pavyko pasiekti Viktorijos Čmilytės Nielsen ir Seimo narių širdis, kad nuo gegužės 1 dienos įsigaliojęs statybos įstatymo 28 str. turi būti peržiūrėtas, kad žmonėms statant sodo namą, gyvenamąjį namą ar net pačioms Lietuvos savivaldybėms pastačius vaikų žaidimo aikštelę už statybos dalinį įregistravimą ar statybos užbaigimą nebereikėtų samdyti ekspertų už 1000 eur. Ateinantį trečiadienį planuoju vizitą pas Aplinkos ministrą dėl šio įstatymo keitimo. P.S. Prašau pasidalinkite, kad kuo daugiau žmonių sužinotų, kad dabar luktelti dėl statybų registravimo, kol bus pakeistas statybos įstatymas”, – prieš keletą dienų ant savo veidaknygės sienos brūkštelėjo ir nuotrauką su Seimo pirmininke įsidėjo bene garsiausia Klaipėdos liberale patapusi Alina Velykienė.

O vienas pastabus Spyglio bičiulis iškart ta proga žvilgterėjo į Lietuvos lobistų (tokie asmenys, kurie siekia daryti įtaką valdžios atstovų sprendimams) sąrašą ir žiūri, kad ten Alinos nė kvapo.

„Nesuvokiama mūsų politikos etikos dalis. Kaip paprasta daryti įtaką politikams ir keisti įstatymus nuvažiavus į savo partijos suvažiavimą verslininkei, užsiimančiai statybų pridavimu. Būdama liberale naudojasi savo partine padėtimi ir susitikinėja su pirmininke, žada eiti pas liberalų aplinkos ministrą ir kaitalioti įstatymus. Naudojasi pažintimis, užsiima poveikiu politikams ir dar tai reklamuoja viešoje FB erdvėje kaip normą”, – ėmė bambėti jis.

Įdėmiai šiuos pastebėjimus išklausęs Spyglys gal tik konstatuoti, jog dažnai su etikos sargais bendravusi Alina tikriausiai ir vėl turės tokių smagių užsiėmimų, nes artėjant rinkimams aršūs konkurentai juk nepraleis galimybės tuo pačiu pašpilkavoti ir pačios Alinos, ir liberalų.

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-05-24

  2 komentarai “Patapo nelegalia lobiste?*”

  1. AvatarKaminkretys (IP: 84.15.191.178)

   Hm… Kaip pasikeičia nuomone , anksčiau sakydavo ,kad ,,valdininkai nieko neveikia ,tik geria kava..,,dabar kai reikės mokėti privačiam verslui normalią kaina staiga valdininkai pasidarė pigūs ir geri.O šiaip Jūsų privatus namas ,Jūs ir susimokėti. Viskas teisingai.

   • Avataruhhmmm (IP: 78.57.250.51)

    Nesamone moket po 500 eur uz parasa. Ta Velykiene teisi, gerai, kad nori pakeist. O jei pats namo neturi ir pavydi – reik pas psichologus

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt