Arvydas – tikslesnis už šveicarišką technologiją* (3)

Spyglys
Spyglys
2022-05-25

Uostamiesčio mero kėdę besimatuojantis miesto tarybos Kontrolės komiteto pirmininkas Arvydas Vaitkus neseniai viešai pareiškė, kad Klaipėdos miestas yra „kotiruojamas” kaip nešvariausias.

Ta proga Spyglys prisiminė, kad pernai šiame nešvariausiame mieste buvo vykdomas toks projektas „Švarūs miestai“, kurio metu važinėjo „Cortexia“ technologija aprūpintas dviratis, išmaniąja kamera fiksavęs aplinkoje besimėtančias šiukšles. Klaipėdoje penki savanoriai važiavo 12 maršrutų ir per 11 dienų įveikė 904 kilometrus.

Šie savanoriai Klaipėdoje daugiausia šiukšlių aptiko Spindulio, Martyno Jankaus ir Minijos gatvėse, tačiau užterštų teritorijų uostamiestyje nenustatyta. Konstatuota, kad Klaipėdoje dominuoja trijų tipų šiukšlės: popierius, nuorūkos ir gėrimų pakuotės.

Galiausiai konstatuota, kad Klaipėda yra labai švarus miestas, nes jo Švaraus miesto indeksas siekia 4,6 iš 5 galimų balų.

Bet tikriausiai Arvydas žino geriau…

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.
Žymos: | | | | | | |

Komentarai (3):

Atsakymai į “Arvydas – tikslesnis už šveicarišką technologiją*”: 3

  1. Anonimas parašė:

    Tai gal čia Šakalienė ir dar keturios jos babelės dviračiu pravažiavo? ? Baisiai rimtai skambantis projektas. Rimtas pagrindimas švariausio miesto. Ačiū už gerą juoko dozę.

  2. Spygli parašė:

    Ar su spigliota galva viskas gerai? Kažkokiu dun dun sam domu savivaldybės, pasodino ant dviračio. Tai ką jie matė Naujoji uosto tašta ? Ar vejotas oras buvo? Medžiai iškirsti mieste atsirado smelio sukuriai. Ir to nematė savivaldybės dviratuoti. Taršos savivaldybė nenori matyti.

  3. MArijus parašė:

    Kai 0.7 iš vakaro prie kompo „įšp##i”- tai paskui ryte spygliui gėda skaityti ką iš vakaro parašai …

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Politika, Svarbu

Klaipėdos mero vienvaldystei Finansų komitetas nepritarė

Arvydo Vaitkaus užgaidai vienasmeniškai priimti „galutinį sprendimą dėl Klaipėdos kultūros magistrų vardų skaičiaus ir suteikimo” nepritarė trečiadienį posėdžiavęs miesto Tarybos Finansų ...
2024-06-13
Skaityti daugiau

Švietimas

Vaikų vasaros stovykloms - per 300 tūkst. eurų

Klaipėdos savivaldybė praneša paskirsčiusi finansavimą vaikų vasaros poilsio programoms. Savivaldybės lėšos skiriamos 119 stovyklų organizuoti, tai yra beveik 30 daugiau ...
2024-06-13
Skaityti daugiau

Miestas, Svarbu

Girgždančio Biržos tilto remontas: brangu, brangiau ir dar negreitai?

„Tai, ko gero, prie to tilto remonto mes negreit dar prieisime, – taip Finansų ir ekonomikos komiteto pirmininkas Rimantas Taraškevičius ...
2024-06-13
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This