P0

Spyglys

Arvydas – tikslesnis už šveicarišką technologiją* (3)

Spyglys
2022-05-25


Uostamiesčio mero kėdę besimatuojantis miesto tarybos Kontrolės komiteto pirmininkas Arvydas Vaitkus neseniai viešai pareiškė, kad Klaipėdos miestas yra „kotiruojamas” kaip nešvariausias.

Ta proga Spyglys prisiminė, kad pernai šiame nešvariausiame mieste buvo vykdomas toks projektas „Švarūs miestai“, kurio metu važinėjo „Cortexia“ technologija aprūpintas dviratis, išmaniąja kamera fiksavęs aplinkoje besimėtančias šiukšles. Klaipėdoje penki savanoriai važiavo 12 maršrutų ir per 11 dienų įveikė 904 kilometrus.

Šie savanoriai Klaipėdoje daugiausia šiukšlių aptiko Spindulio, Martyno Jankaus ir Minijos gatvėse, tačiau užterštų teritorijų uostamiestyje nenustatyta. Konstatuota, kad Klaipėdoje dominuoja trijų tipų šiukšlės: popierius, nuorūkos ir gėrimų pakuotės.

Galiausiai konstatuota, kad Klaipėda yra labai švarus miestas, nes jo Švaraus miesto indeksas siekia 4,6 iš 5 galimų balų.

Bet tikriausiai Arvydas žino geriau…

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-05-25

  3 komentarai “Arvydas – tikslesnis už šveicarišką technologiją*”

  1. AvatarAnonimas (IP: 83.190.238.193)

   Tai gal čia Šakalienė ir dar keturios jos babelės dviračiu pravažiavo? 🤣 Baisiai rimtai skambantis projektas. Rimtas pagrindimas švariausio miesto. Ačiū už gerą juoko dozę.

  2. AvatarSpygli (IP: 90.131.46.234)

   Ar su spigliota galva viskas gerai? Kažkokiu dun dun sam domu savivaldybės, pasodino ant dviračio. Tai ką jie matė Naujoji uosto tašta ? Ar vejotas oras buvo? Medžiai iškirsti mieste atsirado smelio sukuriai. Ir to nematė savivaldybės dviratuoti. Taršos savivaldybė nenori matyti.

  3. AvatarMArijus (IP: 84.15.176.53)

   Kai 0.7 iš vakaro prie kompo “įšp##i”- tai paskui ryte spygliui gėda skaityti ką iš vakaro parašai …

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt