P0

Sportas

„Dragūnas” iškovojo Lietuvos rankinio lygos bronzą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2022-05-25


Trečiadienio vakarą Klaipėdos „Dragūnas” savoje aikštelėje užbaigė Lietuvos rankinio lygos sezoną iškovodamas trečiąją vietą ir bronzos medalius. Varžovus Alytaus „Varsą-Stronglasą” uostamiesčio komanda įveikė rezultatu 26:22 (13:11). Pirmąsias serijos rungtynes Alytuje „Dragūnas” laimėjo rezultatu 31:25 (10:15).

rkdragunas.lt nuotr.

„Rungtynių planas buvo pusiau įgyvendintas. Buvo aktyvi gynyba, tai pasiteisino antras rungtynes iš eilės, tai džiugu. Ką ruošėmės, tą ir įvykdėme, tad džiaugiuosi, kad žaidėjams viskas pavyko. Matėsi tokia ugnelė, užsivedimas, nors iš pradžių ir buvo šiokio tokio pasimetimo. Išnaudojome tai, kad Alytaus žaidėjai pavargo”, – po rungtynių kalbėjo „Dragūno” vyr. treneris Gintaras Cibulskis.

Pasak jo, šį sezoną komandoje įvyko kartų kaita, į „Dragūno” sudėtį įsiliejo labai jauni žaidėjai, kuriems teko iki šiol nepatirtas krūvis ir lūkesčiai.

„Manau, kad jaunimas tikrai neblogai visą sezoną atlaikė. Žinoma, gaila, kad nepavyko prasibrauti į Lietuvos lygos finalą, tik per plauką likome ne finale, bet tikiu, kad tai bus labai gera motyvacija žaidėjams kitam sezonui. Džiaugiuosi, kad sezoną pavyko pabaigti beveik be traumų. Nuoširdžiai ačiū žaidėjams už darbą, už tai, kad jie mane kentė visą šį sezoną. Iškovota trečia vieta tikrai nėra blogas rezultatas, o kitam sezonui galėsime kelti naujus tikslus”, – kalbėjo G. Cibulskis.

Lemiamose rungtynėse „Dragūnui” 6 įvarčius pelnė Seyed Navid Naghavialhosseini, po 5 – Danylo Hlushak, Laurynas Simonavičius ir Benas Butkus, po 2 – Mykolas Lapiniauskas ir Rokas Palskys, 1 pridėjo Daniil Plakhotin.

Alytiškių gretose 6 kartus pasižymėjo Nedas Buronko, 5 įvarčius įmetė Tadas Stankevičius, 3 – Deividas Eidukonis, po 2 – Rokas Lastauskas, Gintautas Adamkevičius, Remigijus Čepulis ir Žygimantas Micevičius.


  2022-05-25

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt