P0

Spyglys

Geras buvo balius Puodžių gatvėje*

Spyglys
2022-05-25


Praėjusią savaitę autochtonai šventė Puodžių gatvės šventę. Tiesa, buvo atėję pasišildyti vienas kitas politikas ir šiaip kokia svarbi persona. Tačiau baliaus nesugadino. Muzikėlė grajino, jaunimėlis linksminosi, senjorai jiems gerai turavojo.

Spyglys baliaus pabaigos nesulaukė, bet net už kelių dienų aptiko pėdsaku – kelio ženklus, draudžiančius įvažiuoti visoms transporto priemonėms, išskyrus maršrutinį transportą. „Plytas”, liaudiškai sakant.

Matyt, anų ženklų dėliotojai gerai buvo prisivaišinę, kad užmiršo po šventės juos surinkti. Dar ir šiandien jiems galveles skauda.

Bet dori žmonės, dorai į taisykles žiūrintys, niekaip negali suprasti, kaip tuos draudžiančius ženklus vartoti: labai jau keistai jie sustatyti. Vieniši tokie…

*Šios rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, lėkštas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2022-05-25

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt